نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
کد خبر: ۱۱۱۸۵۴
2019 October 07 - ۱۲:۴۶ - ۱۵ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری از پنجشنبه ۱۸ مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران کلید می‌خورد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از گسترش نیوز ، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه «پیروز حناچی» شهردار تهران و «بهمن حسین زاده» مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران حضور خواهند یافت.
 
شرکت‌های فعال در این نمایشگاه در فضای تحت پوشش 15 هزار مترمربع از وزراتخانه ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی حضور خواهند یافت.
 
با تلاش‌های مستمر و رشد کمی و کیفی نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری، این نمایشگاه در انجمن جهانی صنایع نمایشگاهی ( UFI ) و انجمن نمایشگاهی IAEE و انجمن تبلیغات آسیا (AAA) به ثبت رسید.
 
از اهداف این نمایشگاه می‌توان به معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت ها، نهادها و سازمان‌های داخلی وخارجی در زمینه ناوگان حمل‌ونقل عمومی، خدمات و صنایع وابسته، خودروهای سنگین، ماشین‌آلات عمرانی و راه سازی، وسائط نقلیه سبک و سنگین، خودروهای مخصوص و تجاری، ترافیک و صنایع وابسته، عمران و توسعه شهری، مدیریت جامع شهری، مکانیزاسیون خدمات شهری، مبلمان و زیبا‌سازی شهری اشاره کرد.
 
توسعه زیربناهای حمل‌ونقل شهری، انتقال دانش فنی و فناوری روز و کارآمد به کشور در راستای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی و توسعه صادرات غیر نفتی و ایجاد ظرفیتهای جدید در بخش تولید رقابتی و نمایش دستاوردهای مورد نظر، آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه حمل‌ونقل کالا و مسافر و نیازمندی‌های کشور و فراهم کردن زمینه‌های لازم جهت سرمایه‌گذاری شرکت‌های داخلی و خارجی نیز از اهدافی است که با برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری میسر می‌شود.
 
استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان صنعت حمل‌ونقل نیز حضور ویژه‌ای در هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری خواهند داشت.
 
برگزاری جلسات B2B بین استارت آپ‌ها و تجار حوزه حمل‌ونقل در حاشیه هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری به منظور انعقاد تفاهمنامه‌های همکاری از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.
 
گفتنی است، هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری از 18 تا 21 مهرماه از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان بازدید‌کنندگان خواهد بود.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head