نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
کد خبر: ۱۱۱۸۴۵
2019 October 07 - ۱۲:۳۲ - ۱۵ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- استاندار یزد گفت: در چارچوب مبارزه با قاچاق سوخت تاکنون اقدام‌های خوبی در استان انجام شده و با توجه به اهمیت موضوع و تاثیر منفی آن در امور اقتصادی و اجتماعی به همکاری مردم و همراهی دستگاه‌های اجرایی نیاز است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، محمدعلی طالبی روز یکشنبه در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی ، هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان افزود: اقدام نظارتی و پیشگیری در مبارزه با قاچاق سوخت به تداوم نیاز دارد و پرونده‌های بلاتکلیف باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.
 
استاندار یزد خاطرنشان کرد: برای نظارت ، ساماندهی و ارتقای فعالیت‌ها برای مبارزه بهتر به همکاری تمام دستگاه‌های مرتبط نیاز است.
 
طالبی تصریح کرد: انجام وظایف توسط دستگاه‌های اجرایی در کنار جلب مشارکت و همکاری مردم در تحقق اهداف مورد نظر تاثیری مثبتی در این مورد دارد .
 
همچنین جانشین رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد گفت: بیشترین معضلی که با آن مواجه هستیم قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی است.
 
احمد ترحمی افزود: با توجه به افزایش قیمت سوخت و فرآورده‌های نفتی در کشورهای همسایه ( افغانستان و پاکستان)، قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی معضل پیش روی ماست.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد همکاری مردم و دستگاه‌های مسئول در پیشگیری از قاچاق سوخت را ضروری ذکر کرد .
 
ترحمی ابراز امیدواری کرد که روند رسیدگی به پرونده‌ها به حداقل برسد و در کنار آن ورود و خروج کالاهای قاچاق نیز کنترل شود .
 
در این جلسه آماری از میزان سوخت کشف شده در 6 ماهه نخست سال 98 اعلام نشد،
 
یزد، نقش موثری در اتصال استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب، شرق و غرب بعضاً راه‌های آن برای انتقال سوخت و سایر کالای قاچاق مورد استفاده قرار می گیرد.
 
روزانه حدود 400 هزار دستگاه خودرو از جاده‌های تردد می‌کند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head