نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
کد خبر: ۱۱۱۸۴۲
2019 October 07 - ۱۲:۲۹ - ۱۵ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شهردار مهران گفت: بیش از ۳۵ درصد ظرفیت پارکینگ بزرگ اربعین تاکنون تکمیل شده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، حجت الله نصیری‌پور  افزود: پارکینگ بزرگ اربعین، پایانه برکت و نیز پارکینگ های سطح شهر مهران با ظرفیت بیش از 70 تا 80 هزار خودرو آماده ساماندهی خودروهای زائران هستند.
 
وی افزود: بیش از 80 پارکینگ شخصی نیز برای پارک خودروها انتخاب شده‌اند که با احتساب آن‌ها این ظرفیت تا 170 هزار خودرو افزایش پیدا می‌کند تا زائران نگرانی درباره پارک خودرو و امنیت مکان انتخاب شده نداشته باشند.
 
شهردار مهران با اشاره به کرایه مصوب پارک خودروها در پارکینگ اربعین گفت: به طور معمول حضور خودروها در پارکینگ بین 10 تا 15 شبانه‌روز است که مبلغ 500 هزار ریال بابت هزینه پارکینگ خودروها برای تمام مدت حضور خودرو اخذ می شود.
 
شهرستان مرزی مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین‌المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائران عتبات عالیات است.
 
پیش بینی می شود در ایام اربعین امسال 70 درصد از مجموع زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کنند و هم اکنون به طور معمول در این ایام روزانه بیش از 50 هزار نفر از مرز مهران راهی عتبات عالیات می شوند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head