نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱
کد خبر: ۱۱۱۸۰۰
2019 October 06 - ۱۸:۲۵ - ۱۴ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
رئیس پلیس‌راه کشور خبر داد؛
پدال نیوز- رئیس پلیس‌راه کشور از ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به استان‌های خوزستان و ایلام خبر داد و گفت: انتظار می‌رود که در روزهای آتی از این حجم ترافیک کاسته شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از رادیو اربعین، سردار محمدحسین حمیدی درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور در روز یکشنبه بیان کرد: در طول سه روز گذشته سفرهای مرتبط با اربعین در مرزهای مختلف کشور به‌غیراز کرمانشاه شروع‌شده و هم‌زمان با ظهر یکشنبه ترافیک پرحجمی را در بسیاری محورها شاهد هستیم.

وی افزود: تردد در اکثر جاده‌های منتهی به استان خوزستان و ایلام پرحجم است و اگر این موج ادامه پیدا کند، انتظار می‌رود که شرایط ترافیکی در روزهای آینده کمی بهتر شود.

رئیس پلیس‌راه کشور بابیان اینکه مردم سفر خود را زودتر شروع کنند تا به ایام پیک ترافیکی زائران برخورد نکنند، ابراز کرد: تمام مرزها به‌غیراز کرمانشاه هم‌اکنون باز هستند و تردد در آن‌ها در جریان است.

حمیدی بابیان اینکه ازلحاظ ترافیکی خوشبختانه مشکل خاصی در محورها وجود ندارد، ابراز داشت: علاوه بر راه‌ها، پارکینگ‌ها نیز آماده خدمت‌رسانی برای پذیرش خودروهای زائران هستند.

وی افزود: زائران می‌بایست حتماً در طول مسیرهای طولانی استراحت کافی داشته باشند و در مقصد نیز از پارکینگ‌های مشخص‌شده برای توقف خودروهایشان استفاده کنند تا هم در برگشت دچار مشکل نشوند و هم‌سفری ایمن را تجربه کنند.
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head