نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴
کد خبر: ۱۱۱۷۹۳
2019 October 06 - ۱۸:۱۳ - ۱۴ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
از ۱۷ مهرماه تا یکم آبان ماه صورت می گیرد؛
پدال نیوز- رئیس پلیس راه خوزستان از اعمال محدودیت ها ممنوعیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر ، سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار کرد: بر همین اساس تردد کامیون‌ها و تریلرها به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح چهارشنبه  17 مهرماه تا هفت صبح چهارشنبه یکم آبان ماه در محورهای اهواز- سوسنگرد، بستان- چذابه، اهواز- خرمشهر - شلمچه و برعکس ممنوع خواهد بود.
 
وی در ادامه گفت: در بازه زمانی یاد شده تردد خودروهای ترانزیت و کامیون‌های حامل بارهای صادراتی و وارداتی در محورهای منتهی به مرزهای چذابه و شلمچه ممنوعیت دارد.
 
سرهنگ دولتشاهی افزود: همچنین عبور و مرور اتوبوس‌ها در مدت مذکور در محور هفتگل – باغملک – ایذه – دهدز - شهرکرد و به عکس ممنوع است و  مسیر اهواز – اندیمشک - خرم آباد – الیگودرز – اصفهان - شهرکرد و به عکس به عنوان مسیر جایگزین تعیین شده است.
 
رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به اعمال محدودیت‌ تردد برای تاکسی‌های شهری، تصریح کرد: تردد تاکسی‌های درون شهری اعم از ون و سواری در مدت اجرای طرح اربعین 98 از 17 مهرماه تا چهار آبان ماه در محورهای خارج از شهر ممنوع خواهد بود.
 
سرهنگ دولتشاهی یادآور شد: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 (10 خط) به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head