نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
کد خبر: ۱۱۱۰۶۲
2019 September 24 - ۱۱:۰۵ - ۰۲ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام کرد: ۱۳ هزار دوچرخه سوار تهرانی از آذر سال گذشته تاکنون با مترو تردد کرده‌اند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، شرکت بهره برداری مترو تهران در تیر امسال هزار و 277 دوچرخه سوار و در مرداد 2 هزار و 681 دوچرخه سوار و در شهریور  2 هزار و 402 دوچرخه سوار از مترو استفاده کردند که این میزان نسبت به سه ماه ابتدایی سال با رشد همراه بوده است.
 
همچنین در سه ماهه ابتدایی امسال 4 هزار و 298 دوچرخه سوار از مترو استفاده کردند که این آمار در سه ماهه دوم سال با 3 هزار و 72 نفر افزایش و به 7 هزار و 370 دوچرخه سوار رسید.
 
با اجرا شدن این طرح فرصت استفاده کردن از مترو برای دوچرخه سواران محیا شد و مسافرانی که از دوچرخه های تاشو با ابعاد30×60×90 استفاده می‌کنند در تمام روزهای هفته به غیر از ساعت 6:30 تا 9:30 دقیقه و از ساعت 16 تا 19 که پیک مسافری محسوب می شود می‌توانند وارد شبکه مترو شوند.
 
امکان استفاده از دوچرخه‌های معمولی تنها در ایام تعطیلات رسمی و 13 روز اول فرودین  مجاز  بود اما براساس تمهیدات اتخاذه شده از ابتدای مرداد 98 ورود دوچرخه‌های عادی به مترو، نیز در تمام روزهای هفته از ساعت 20 بلامانع است اما برای تردد بهتر مسافران در روزهای هفته باید از دوچرخه تاشو استفاده کنند.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head