نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
کد خبر: ۱۱۱۰۵۱
2019 September 24 - ۱۰:۳۶ - ۰۲ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز -برندی به نام kahn اقدام به ایجاد تغییراتی روی وانت کلاس x مرسدس بنز کرده است.
به گزارش پدال نیوز -برندی به نام kahn اقدام به ایجاد تغییراتی روی وانت کلاس x مرسدس‌بنز کرده است.
وانت بنز زیر تیغ جراحی + عکس

  • وانت بنز زیر تیغ جراحی + عکس
  • وانت بنز زیر تیغ جراحی + عکس
  • وانت بنز زیر تیغ جراحی + عکس
  • وانت بنز زیر تیغ جراحی + عکس

به گزارش گسترش‌نیوز ،کان یکی از برندهای تیونینگ خودرو در انگلستان است که تغییرات خاصی را روی خودروها انجام می‌دهند. این برند شیوه خاصی برای تیونینگ دارد و 20 سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند. کان اخیرا دست روی پیکاپ بنز یعنی کلاس x گذاشته است. معمولا تیونرها علاقه خاصی به بهینه کردن پیشرانه خودروها دارند اما کان تمرکز خود را بر تغییرات ظاهر چه در داخل و چه خارج خودرو گذاشته است. برای شروع می‌توان گفت که تمام بخش‌های کرومی که در نمای خارجی از آن استفاده شده به رنگ مشکی تغییر کرده‌اند.

یکی از نکات جذاب این خودرو را می‌توان جلوپنجره خاص و متفاوت آن دانست. این جلوپنجره، ظاهر خودرو را کاملا نسبت به نسخه استاندارد مرسدس‌بنز کلاس x تغییر داده است. کان برای این خودرو از رینگ‌های بزرگ 22 اینچی استفاده کرده است که امکان سفارش آنها در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی وجود دارد. در داخل خودرو نیز کان از چرم بسیار با کیفیت و مشکی رنگ بهره برده که به جذابیت خودرو افزوده است. در مورد چرم صندلی‌ها و به طور کلی داخل خودرو از رنگ قرمز نیز استفاده شده که هماهنگی مناسبی ایجاد می‌کند.

تمامی بخش‌های مختلف در داخل خودرو مانند داشبورد، سردنده و پنل‌های در نیز با رنگ مشکی و قرمز چرم صندلی‌ها هماهنگ شده است. کان این خودرو را در هر دو نسخه دیزلی و بنزینی عرضه می‌کند که نرخ آن 29 هزار دلار بیشتر از نسخه استاندارد است. درحال‌حاضر نرخ این خودرو در نسخه بنزینی 6 سیلندر 54 هزار و 999 پوند است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head