نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
کد خبر: ۱۱۱۰۳۹
2019 September 24 - ۰۹:۵۱ - ۰۲ مهر ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
انالله و انااليه راجعون
پدال نیوز: دكتر حسين نجاري از مديران باسابقه صنعت خودرو كشور شب گذشته دار فاني را وداع گفت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ايكوپرس،‌ مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو در پيامي ضايعه درگذشت وي را به جامعه بزرگ صنعت کشور و خانواده داغدار وي تسليت گفت.
در پيام فرشاد مقيمي آمده است: ضايعه درگذشت يكي از با سابقه‌ترين مديران گروه صنعتي ايران خودرو كه عمر خود را صرف خدمت به پيشرفت و اعتلاي صنعت خودرو كشور كرد، اندوه بار و دردناک است. ايشان با دانش و تجربيات ارزنده حاصل از سال‌ها خدمت، از جمله سرمايه‌هاي گرانقدر و ارزشمند در صنعت كشور به‌شمار می‌آمدند، علاوه بر تالم عاطفی فقدان این شخصیت ارجمند، نبودشان زخمی بر تن صنعت نشانده است.
درگذشت اين مدير جهادگر در سنگر توليد را به جامعه صنعت خودروي كشور و خانواده گرانقدرشان تسليت گفته و از خداوند متعال براي روح بزرگ ايشان رحمت واسعه مسالت مي كنيم.
گفتني است، ‌مرحوم دكتر نجاري كه با مدرك تحصيلي دكتري مهندسي مكانيك از متخصصان صنعت خودروسازي كشور بود، حيات حرفه‌اي خود را در جامعه صنعتي كشور و به ويژه در گروه صنعتي ايران خودرو سپري كرد.
وي پيش از اين مديرعامل ساپكو از شركت هاي مهم زيرمجموعه گروه صنعتي ايران خودرو بود. مديریت پروژه پلتفرم جديد ايران خودرو، ‌قائم مقامی مديرعامل ايران خودرو در توليد،‌ عضویت در هيات مديره ايساكو، معاون مديرعاملی در سيستم جامع توليد،‌ معاون برنامه ريزي ساپكو،‌ عضویت در هيات مديره ايران خودرو خراسان، مدير طرح و برنامه مركز تحقيقات ايران خودرو، عضویت در هيات مديره مهركام پارس و قطعات اتومبيل ايران برخی از مسئولیت‌های كارنامه حرفه اي مرحوم دکتر نجاري به حساب مي آيد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head