نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
کد خبر: ۱۱۰۷۶۳
2019 September 18 - ۱۶:۳۹ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
در سال 1397
پدال نیوز: شرکت بیمه نوین که رئیس هیئت مدیره آن، علیرضا بلگوری همان مدیرعامل بانک اقتصادنوین است، در سال 1397 در حدود 50 میلیارد تومان هزینه پرسنل 561 نفری خود کرده است که به طوری میانگین سهم هر نفر 7 میلیون و 400 هزار تومان می شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خط بازار، شرکت بیمه نوین که بانک اقتصاد نوین و تامین سرمایه نوین به ترتیب با 20% و 18% بزرگترین سهامداران آن هستند، سال موفقی را پشت سر گذاشت. طبق اسناد مالی این شرکت توانست در صورت های مالی تلفیقی خود، سود خالص 42 میلیارد تومانی را به ثبت برساند که نسبت به سال گذشته در حدود 100 درصد رشد داشته است.
 
شرکت بیمه نوین که رئیس هیئت مدیره آن، علیرضا بلگوری همان مدیرعامل بانک اقتصادنوین است، در سال 1397 در حدود 50 میلیارد تومان هزینه پرسنل 561 نفری خود کرده است که به طوری میانگین سهم هر نفر 7 میلیون و 400 هزار تومان می شود.
 
هرچند که هیئت مدیره بیمه نوین در سال 1397 در حدود 6 میلیارد تومان سود قابل تخصیص داشته است ولی برخی از اقلام هزینه های این شرکت جای تامل دارد. به طور مثال این شرکت در سال گذشته، در حدود 1 میلیارد و 300 هزار تومان صرف پذیرائی و آبدارخانه کرده است که این هزینه از بسیاری از اقلام از جمله حق بیمه، حمل و نقل، حق مشاوره و کارشناسی، اینترنت، سفر و ماموریت و ... بیشتر است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head