نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
کد خبر: ۱۱۰۷۵۳
2019 September 18 - ۱۵:۴۶ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری از آماده سازی دو پایانه دوغارون و میرجاوه برای ورود زائران پاکستانی و افغانستانی اربعین حسینی خبر داد و گفت: با هماهنگی صورت گرفته با شرکت پخش و راه اندازی جایگاه سیار سوخت در ایام اربعین راه اندازی می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از  تسنیم،  خداداد مقبلی در نشست خبری هماهنگی زیرساخت‌های پایانه های چهارگانه مرزی برای اربعین حسینی  با اشاره به احداث راه ورودی و خروجی در پایانه برکت مهران برای تسهیل تردد زائران و  ساخت 140 چسمه سرویس بهداشتی در پایانه‌های مهران و برکت،‌ اظهار کرد: امسال ظرفیت پارکینگ پشتیبان پایانه مهران با افزایش 3 برابری به 1200 دستگاه رسیده، ضمن این‌که در این پایانه پارکینگ اتوبوس با ظرفیت 400 دستگاه آماده سازی شده است.
 
وی از تکمیل کنارگذر غربی پایانه مهران تا پیش از فرا رسین ایام اربعین خبر داد و  تصریح کرد: سیستم تهویه و سرمایش پایانه خسروی هم‌اکنون در حال نصب است و مانند پایانه مهران در این پایانه نیز 100 چشمه سرویس بهداشتی احداث شده است.
 
وی از تخصیص 150 میلیارد تومان برای تامین زیرساخت‌ پایانه‌های مرزی با کشور عراق خبر داد و گفت: علاوه بر اقداماتی که برای تسهیل تردد زائران کشورمان انجام شده، دو پایانه مرزی دوغارون و میرجاوه (برای زائران پاکستانی)  و دوغارون (برای زائران افغانستانی) آماده سازی شده است.
 
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنین تاکید کرد برای تامین سوخت مورد نیاز ناوگان حمل و نق عمومی هماهنگی‌های لازم با شرکت پخش انجام شده و مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head