نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
کد خبر: ۱۱۰۴۳۸
2019 September 13 - ۱۷:۰۲ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- صبوری دیلمی با اشاره به اینکه با وجود پل گیشا تنها ۲ خط ترافیکی برای مسیر شرق به غرب وجود داشت، گفت: با احداث زیرگذر سه خط عبوری ایجاد می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهردار تهران  با بیان اینکه در تکمیل پروژه گیشا و استاد معین از برنامه جلو هستیم، گفت: طبق قولی که دادیم هر دو پروژه تا پایان سال به اتمام می‌رسد و تاکنون هم 60 درصد آن‌ها تکمیل شده است.
معاون فنی و عمرانی شهردار تهران با بیان اینکه در پروژه گیشا یک کار مهندسی ارزشی انجام شده است، گفت: با تمهیداتی که اندیشیده شد چند اشکال مهم آن را که می توانست در آینده مشکلاتی ایجاد کند را برطرف کردیم.
 
او با بیان اینکه 60  میلیارد تومان در این پروژه صرفه جویی شده است، ‌گفت: با دستور شهردار تهران و حمایت شورای شهر در این پروژه مشکلات اعتباری و بودجه‌ای نداریم و صد در صد بودجه آن تخصیص یافته است.
 
صبوری دیلمی با بیان اینکه طرح مصوب پروژه در حال انجام است، ادامه داد: این پروژه از ابتدای خیابان فروزان‌فر در غرب شروع می‌شود و سپس بعد از خیابان پروانه خارج می‌شود.
 
معاون فنی و عمرانی شهردار تهران با تأکید بر اینکه با اجرای این پروژه کاهش موثر بار ترافیکی را خواهیم داشت، اظهار کرد: با این زیرگذر یک خط ترافیکی به مسیر شرقی و غربی اضافه خواهد شد در حالی که پل سابق تنها دو خط داشت و ما این پروژه سه خط عبوری ایجاد می‌کنیم و مطمئنا در این شرایط حرکت خودروها آسان‌تر می شود ضمن اینکه تعداد زیادی اصلاحات هندسی را هم بر روی سطح انجام می‌دهیم که برای نمونه می‌توان از احداث ایستگاه تاکسی و دوربرگردان نام برد.
 
او در پایان خاطرنشان کرد: ‌موضوع اتصال این زیرگذر به زیرگذری که از تقاطع کارگر شمالی عبور کرده منتفی است زیرا که برای این کار باید بخشی از زیرگذر تقاطع کارگر تخریب شود و این کار از لحاظ فنی درست نبود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head