نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
کد خبر: ۱۱۰۴۱۶
2019 September 12 - ۱۸:۳۳ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- قیمت ارزان‌ترین خودروهای بازار در آخرین روز هفته با کاهش مواجه شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خبرآنلاین ،  هر چند فعالان بازار از رکود شدید حاکم بر بازار خبر می‌دهند اما نرخ ارزان‌ترین خودروها در بازار ایران یعنی خودروهایی که در محدوده 40 تا 70 میلیون تومان قرار دارند، امروز با کاهش مواجه شد تا شمارش معکوس برای تغییر کانال قیمتی آنها اغاز شود.بر اساس اعلام فعالان بازار، هر دستگاه پراید در بازار امور با کاهشی نزدیک به 500 هزار تومان به کف کانال 46 میلیون تومان نزدیک شد. این خودرو هفته گذشته 47 میلیون تومان در بازار فایل شد. نرخ پراید 131 نیز فاصله‌ای دویست تا سیصد هزار تومانی را با 42 میلیون تومان تجربه کرده است.
 
در عین حال هر دستگاه تیبا دو در بازار به نرخ 53 میلیون و پانصد تا 54 میلیون تومان فایل شده است که در قیاس با هفته گذشته کاهشی 500 تا یک میلیون تومانی را نشان می‌دهد.
 
تیبا صندوقدار نیز با پایین آمدن از مرز 49 میلیون تومان، کاهشی نزدیک به 900 هزار تومان را تجربه کرد. نرخ ساینا رینگ فولادی در فایل‌های اعلامی از 54 میلیون و 500 هزار تومان به 53 میلیون و 500 تا 54 میلیون تومان رسیده است.
 
هر دستگاه رانا نیز امروز به نرخ 76 میلیون تومان فایل شد در حالی که هفته گذشته این خودرو 76 میلیون و پانصد هزار تومان در بازار عرضه شد. نرخ پژو 405 SLX نیز کف کانال 70 میلیون تومان قرار گرفت و پژو 405 GLX نیز به نرخ 73 میلیون و 500 هزار تومان فروشنده دارد.
 
سمند LX با رسیدن به 73 میلیون تومان، کاهشی 900 هزار تومانی را تجربه کرد. فعالان بازار می‌گویند در صورت تداوم کاهش نرخ دلار بازار خودرو با ریزشی بیش از این میان روبه‌رو خواهد شد.
 
بسیاری از فعالان بازار معتقدند چسبندگی بالای نرخ در بازار خودرو ناشی از حضور گسترده سرمایه‌گذاران در این بازار از ابتدای سال گذشته تا اردیبهشت ماه امسال است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head