نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
کد خبر: ۱۱۰۴۰۱
2019 September 12 - ۱۴:۰۷ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: همه مسیرهای ارتباطی به ویژه آزادراه‌های این استان شلوغ و پرتردد هستند.
به گزارش پدال نیوز به نقل ازایرنا ،  سرهنگ عباس مظفری افزود: کلیه مسیرهای ارتباطی این استان به منظور شرکت هموطنان در دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان که بعداز ظهر چهارشنبه /20 شهریور ماه جاری/ به حرکت درآمد، پرحجم و شلوغ شد و در زمان حاضر نیز به خاطر برگشت زائران حسینی، این وضعیت همچنان حاکم است.
 
وی از رانندگان خودروها خواست با دقت و احتیاط بیشتر و سرعت مطمئنه رانندگی کنند و به جهت پیشگیری از وقوع تصادفات احتمالی از هرگونه عجله و شتاب بی مورد خودداری کرده و جان خود، سرنشینان و دیگر مسافران را با خطر مواجه نسازند.
 
از ابتدای شهریور جاری تاکنون 15 نفر بر اثر حوادث رانندگی در سطح مسیرهای ارتباطی این استان جان باخته و تعدادی نیز مصدوم شده و به منظور مداوا و درمان به مراکز درمانی زنجان انتقال یافتند.
 
طی سه ماهه نخست امسال 323 تصادف جرحی با 417 مصدوم و 651 فقره تصادف خسارتی در جاده‌های این استان حادث شد و بر اثر این حوادث 45 نفر نیز کشته شدند که تعداد کشته‌ها در مدت مشابه پارسال 46 نفر بود.
 
تیرماه سالجاری 28 نفر از هموطنان و مدت مشابه پارسال نیز 31 نفر در سطح مسیرهای ارتباطی استان زنجان بر اثر وقوع تصادف های رانندگی جان خود را از دست دادند و در مرداد ماه امسال نیز قریب 25 نفر جان باختند.
 
استان زنجان پنج هزار و 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزاد راه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی و 974 کیلومتر راه فرعی است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head