نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
کد خبر: ۱۱۰۳۶۲
2019 September 11 - ۱۴:۱۰ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
پدال نیوز- نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید اعتبارات راهسازی استان بر اساس مواصلاتی بودن و نگاه ملی دیده شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، غلام محمد زارعی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست شورای ترافیک استان، افزود: راه های کهگیلویه و بویراحمد ملی بوده و وقتی ثبت تردد چندین میلیونی و ارتباط دهندگی چند استان در یک محور را شاهدیم، این به معنای این است که این محور باید در اعتبارات نیز به شکل ملی دیده شود.
 
زارعی با تاکید بر اینکه در قبال جان انسان ها مسئولیم، بیان داشت: نباید به اعتبارات استانی بسنده کرد و توجه به بخش ها و محل های مختلف اعتباری لازم است.
 
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث رانندگی و اینکه از منتقدان اصلی صنعت خودرو هستم، عنوان داشت: در خیلی از حوادث مباحث فرهنگ ترافیک و مسیرها خلق حادثه می کنند و توجه به این موارد نیز ضروری است.
 
زارعی با بیان اینکه نگاه بخشی، نگاه مناسبی محسوب نمی شود، گفت: بخشی از مشکلات مربوط به اعتبارات نیست و ضعف های مدیریتی عامل بروز مشکلات می شود.
 
وی افزود: بیان این مطالب منافی زحمات شکل گرفته نیست، اما باید نگاه تعاملی و همه جانبه با مدیریت مناسب در راستای رفع مشکلات مردم و توسعه زیرساخت ها داشته باشیم.
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head