نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
کد خبر: ۱۱۰۲۸۹
2019 September 09 - ۱۰:۰۳ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رئیس پلیس راه مازندران گفت:در حال حاضر رفت و آمد در جاده‌های هراز و چالوس پر حجم است.
به گزارش پدال نیوز؛ سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد در جاده‌های هراز و چالوس امروز دوشنبه ۱۸ شهریورماه، پرحجم و سطج جاده‌ها نیز لغزنده است.
 
او افزود:رفت و آمد در جاده‌های سوادکوه و کیاسر به صورت عادی و روان در جریان است.
 
سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه وضعیت جوی نیز ابری، همراه با بارندگی است گفت: درجاده فیروزکوه محدوده گدوک، و در ارتفاعات کیاسر و چالوس مه غلیظ گزارش شده است.
 
او افزود: رانندگان هنگام رانندگی علاوه بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئنه رانندگی حرکت کنند.
 
سرهنگ قدمی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس را ه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
 
رئیس پلیس راه مازندران گفت:جاده چالوس و هراز به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، فردا سه شنبه یک طرفه می‌شوند.
 
سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی و همزمانی آن با روز‌های پایانی تعطیلات تابستانی که از دیروز یکشنبه ۱۷ شهریور در جاده‌های مازندران آغاز شد تا روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه دارد.
 
او افزود: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ فردا سه‌شنبه (عاشورای حسینی)، تا ۲ بامداد روز بعد، از کرج به سمت شمال ممنوع است.
 
سرهنگ قدمی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ فردا سه‌شنبه، تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
 
او افزود: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ فردا سه شنبه (عاشورای حسینی) از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
 
او با اشاره به ممنوع بودن رفت و آمد تریلی‌ها کماکان از جاده هراز، گفت: آمد و شد کامیون و کامیونت‌ها به‌جز موادسوختی و فاسدشدنی که از ساعت ۱۲ دیروز یک‌شنبه تا ۲ بامداد امروز دوشنبه ممنوع شده بود، از ساعت ۶ روز امروز دوشنبه تا ۲ بامداد روز شنبه ممنوع خواهد بود.
 
سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های جمعه و شنبه تا ۲ بامداد روز‌های بعد، از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های جمعه و شنبه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد، از آب‌اسک به سمت رودهن به صورت یک‌طرفه خواهد بود.
 
سرهنگ قدمی گفت: بحث ممنوع بودن رفت و آمد تریلی نیز از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ شهریور ماه امسال از جاده سوادکوه در دستور کار قرار دارد.
 
رئیس پلیس راه مازندران افزود: در این مدت با توجه به دسته روی‌ها و برگزاری مراسم‌های عزاداری لازم است مسئولان هیات‌ها با پلیس راه هماهنگ باشند.
 
او گفت: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد نیز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
 
سرهنگ قدمی افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های جمعه ۲۲ و شنبه ۲۳ شهریور ماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج به سمت شمال ممنوع است.
 
او گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقیله در جاده کرج - چالوس از ساعت ۱۳ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
 
رئیس پلیس راه مازندران افزود: جاده مرزن آباد به سمت کرج هم از ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه یک طرفه است.
 
سرهنگ قدمی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: بارعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
 
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
 
 
 
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head