نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
کد خبر: ۱۱۰۲۷۸
2019 September 08 - ۱۵:۴۴ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
شاسی بلند ضدگلوله با امکانات رفاهی لوکس/
پدال نیوز: این خودرو که یک شاسی بلند ضدگلوله با امکانات رفاهی لوکس می باشد BMW X5 Protection VR6 نام داشته و مختص افراد مشهور، مقامات و ... است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ این خودرو که یک شاسی بلند ضدگلوله با امکانات رفاهی لوکس می باشد BMW X5 Protection VR6 نام داشته و مختص افراد مشهور، مقامات و ... است.

ب.ام.و X5 مورد نظر مطابق با استاندارد های کلاس مقاومت VR6 ساخته شده و در برابر گلوله سلاح های مختلف همچون اسلحه AK-47، انفجار های جانبی تا ۱۵ کیلوگرم TNT از فاصله ۴ متری،انفجارهای قسمت زیرین خودرو با نارنجک های دستی، انفجار های قسمت بالای خودرو به وسلیه پهباد های مجهز به مواد منفجره تا ۲۰۰ گرم C4 و ... مقاوم است.

تمام بخش های X5 برای تبدیل شدن به خودروی ضدگلوله، دستخوش تغییر قرار گرفته که از جمله آن می توان به شیشه های مخصوص با ۳۳ میلی متر ضخامت، مخزن سوخت مقاوم در برابر نشت بنزین و انفجار، لاستیک های جدید با مقاومت بیشتر، تقویت بخش های مختلف بدنه، بازنگری در بخش فنی خودرو، نصب امکانات مخصوص و ... اشاره کرد.

زیر کاپوت این نسخه یک پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توربوشارژر با ۵۳۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور تعبیه شده تا شتاب ۵.۹ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۲۱۰ کیلومتر بر ساعتی را برای سرنشینان مهم این خودرو به ارمغان آورد.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head