نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
کد خبر: ۱۱۰۱۲۱
2019 September 04 - ۱۶:۵۰ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز گزارش می دهد//
پدال نیوز: لکسوس جزئیات رسمی قیمت‌گذاری RX 2020 فیس لیفت را منتشر کرد. این خودرو به زودی وارد نمایندگی‌های فروش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ لکسوس جزئیات رسمی قیمت‌گذاری RX 2020 فیس لیفت را منتشر کرد. این خودرو به زودی وارد نمایندگی‌های فروش خواهد شد.


قیمت پایه‌ی این کراس اوور لوکس میان سایز در نسخه‌ی RX350 برابر با 44150 دلار است درحالی‌که برای خرید مدل RX350L باید حداقل 47300 دلار کنار بگذارید. قیمت مدل F اسپورت هم از 47950 دلار آغاز می شود درحالی‌که مدل F اسپورت مجهز به پکیج پرفورمنس 50350 دلار قیمت‌گذاری شده است.


این خودرو برای اولین بار در ماه می رونمایی شد و در مقایسه با نسخه‌ی پیش از فیس لیفت دارای برخی تفاوت‌های ظاهری می‌باشد. رنگ‌های بدنه نیز دگرگون شده و حالا می‌توان رنگ‌های بژ متالیک و سبز را نیز انتخاب کرد. RX 2020 همچنین با رینگ‌های جدیدی در دسترس است.


این خودرو به‌صورت استاندارد از صفحه لمسی 8 اینچی استفاده می‌کند اما خریداران می‌توانند صفحه‌نمایش 12.3 اینچی را نیز انتخاب کنند. اپل کارپلی و اندروید اتو هم به همراه تکنولوژی تشخیص صوتی در دسترس می‌باشد. دستورات صوتی گوناگون همچون پیدا کردن رستوران‌ها و یا دیگر سرویس‌ها جزو این عملکرد هستند.