نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
کد خبر: ۱۰۹۴۲۳
2019 August 22 - ۱۵:۰۷ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
دبیر اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل
پدال نیوز: دبیر اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل تهران از نبود تقاضا برای خرید خودرو در بازار خبر داد و گفت: به دلیل کمبود و یا نبود نقدینگی هیچ تقاضایی برای خرید وجود ندارد این در حالیست که قیمت ها در بازار شکسته شده است.
به گزارش پدال نیوز؛ محمود مخلص در گفت و گو با خبرنگار خودروکار با اشاره به کاهش قیمت خودروها در بازار اظهار کرد: بازار در وضعیت مناسبی قرار ندارد و رکود بر بازار حکمفرما است.
 
وی با بیان این که هم اکنون با وجود روند کاهشی قیمت ها در بازار، همچنان معامله ای انجام نمی شود و خرید و فروش به صفر رسیده است، گفت: به دلیل نبود نقدینگی همچنان هیچ تمایلی برای خرید وجود ندارد با این که نگاهی به قیمت ها نشان می دهد که هم اکنون وضعیت قیمت ها نسبت به گذشته کاهشی بوده است.
 
دبیر اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل تهران افزود: هم اکنون نسبت به گذشته عرضه خودروها افزایش داشته اما به دلیل نبود نقدینگی تمایلی برای خرید خودرو وجود ندارد.
 
مخلص یادآور شد: با وجود نزدیک شدن به شهریور ماه و پایان تعطیلات تابستانی که هر ساله منجر به رونق بازار می شد، هنوز هیچ تقاضایی برای خرید دیده نمی شود و پیش بینی می شود که این روند نیز تا پایان فصل ادامه داشته باشد.
 
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head