نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
کد خبر: ۱۰۹۲۸۹
2019 August 19 - ۱۳:۱۰ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو پاسخ داد؛
پدال نیوز- موتمنی گفت: پراید ۱۳۱ به قیمت ۴۱ میلیون تومان، پراید ۱۱۱ به قیمت ۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به قیمت ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد عرضه می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو  درباره آخرین وضع بازار خودرو اظهار کرد: هم اکنون بازار خود با ثبات قیمت همراه بوده و این بیانگر این مازاد عرضه در این بازار است.زمانی که عرضه در بازار کشور بیش از تقاضا باشد در نتیجه شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در ادامه به قیمت خودرو‌های داخلی و مونتاژی در بازار اشاره کرد و گفت: پراید 131 به قیمت 41 میلیون تومان، پراید 111 به قیمت 48 میلیون و 500 هزار تومان، پژو 206 تیپ 2 به قیمت 57 میلیون و 500 هزار تومان، سمند 79 میلیون تومان، پژو 405 به قیمت 74 میلیون و 500 هزار تومان و پژو 2008 به قیمت 315 میلیون تومان  در بازار آزاد عرضه می شود.
 
موتمنی با اشاره به اینکه خودرو‌های وارداتی طی 20 روز گذشته، نوسان قیمتی را در بازار تجربه نکرده است، اظهار کرد: دلیل این امر را می‌توان ثبات قیمت ارز در بازار دانست
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head