نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۲
کد خبر: ۱۰۹۰۷۳
2019 August 15 - ۱۰:۰۲ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت خودروسازی هوندا اعلام کرد که از سال آینده میلادی در آرژانتین خودرو تولید نخواهد کرد. بنا به اعلام این شرکت، این تصمیم بخشی از برنامه جهانی هوندا برای به اشتراک گذاشتن تولید بین مناطق جغرافیایی است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : شرکت خودروسازی هوندا اعلام کرد که از سال آینده میلادی در آرژانتین خودرو تولید نخواهد کرد. بنا به اعلام این شرکت، این تصمیم بخشی از برنامه جهانی هوندا برای به اشتراک گذاشتن تولید بین مناطق جغرافیایی است.
 
هوندا اعلام کرده است که کارخانه‌اش در کامپانا، واقع در استان بوئنوس‌آیرس از این پس فقط به تولید موتورسیکلت خواهد پرداخت. شرکت هوندا در سال ۲۰۰۶ تولید موتورسیکلت را در آرژانتین آغاز کرد و در سال ۲۰۱۱ اقدام به راه‌اندازی خط تولید خودرو نمود. این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که این تصمیم بخشی از ساماندهی جهانی تولید خودروهای سبک است و هیچ ربطی به نتایج اولیه انتخابات آرژانتین در روز یکشنبه گذشته ندارد. حدود هزار نفر در کارخانه آرژانتین هوندا کار می‌کنند و این شرکت در حال مذاکره با اتحادیه محلی است تا بخشی از سهام شرکت را به کارکنان بخش خودروسازی خود واگذار کند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head