نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۶
کد خبر: ۱۰۹۰۷۱
2019 August 15 - ۰۹:۵۹ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: روز سه‌شنبه گذشته همزمان با افزایش نگرانی‌ها از رکود اقتصادی ناشی از جنگ تجاری پکن-واشنگتن، شرکت‌های خودروسازی فورد و جنرال موتورز اعلام کردند که در حال آماده شدن برای مقابله با یک رکود اقتصادی احتمالی هستند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : روز سه‌شنبه گذشته همزمان با افزایش نگرانی‌ها از رکود اقتصادی ناشی از جنگ تجاری پکن-واشنگتن، شرکت‌های خودروسازی فورد و جنرال موتورز اعلام کردند که در حال آماده شدن برای مقابله با یک رکود اقتصادی احتمالی هستند.
 
به گزارش رویترز، تعرفه‌های تجاری تلافی‌جویانه‌ای که آمریکا و چین وضع می‌کنند، هزینه‌های مواد اولیه را برای خودروسازی جهان افزایش داده است، صنعتی که از پیش با معضل تقاضای ضعیف در هر دو کشور مواجه بوده است. مت فیلدز، رئیس مالی شرکت خودروسازی فورد در آمریکای شمالی، در کنفرانس موسسه جی‌پی‌مورگان که در نیویورک برگزار شد، اعلام کرد که شرکت خودروسازی فورد برای رکود اقتصادی احتمالی از یک ضربه‌گیر مالی نقدی به ارزش ۲۰ میلیارد دلار بهره می‌جوید. از سوی دیگر دیویا سوریادوارا، رئیس مالی جنرال موتورز در همین کنفرانس اعلام کرد که جنرال موتورز هم به این منظور نقدینگی‌ای به ارزش ۱۸ میلیارد دلار در نظر گرفته و علاوه‌بر آن توان پرداخت دو سال سود سهامش را دارد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head