نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۱
کد خبر: ۱۰۹۰۴۱
2019 August 14 - ۱۴:۱۳ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
به مناسبت هفته دولت؛
پدال نیوز- همایش دوچرخه‌سواری همگانی با حضور بیش از ۲۰۰ رکاب‌زن به مناسبت فرا رسیدن «هفته دولت» در مهاباد برگزار شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، رییس هیات دوچرخه‌سواری و دبیر کمیته ورزش‌های همگانی مهاباد روز سه‌شنبه در حاشیه این آیین گفت: در این همایش دوچرخه‌سواران مسیر 6 کیلومتری ورزشگاه آزادی - پل حکمت - میدان شهرداری و چهارراه مولوی را رکاب زدند.
 
دیاکو توتونچی با اشاره به اینکه این همایش با شعار «آسمان آبی زمین پاک» برگزار شد، افزود: در تلاش برای استمرار برگزاری همایش‌های عمومی به مناسبت‌های مختلف هستیم.
 
وی ترویج و تبلیغ فرهنگ دوچرخه‌سواری و ایجاد رغبت بیشتر جوانان به ورزش همگانی را از اهداف این طرح دانست و گفت: در پایان این همایش به قید قرعه به تعدادی از شرکت‌کنندگان جوایزی اهدا شد.
 
توتونچی با بیان اینکه همایش دوچرخه‌سواری سه‌شنبه هر هفته در قالب طرح ملی پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو در این شهرستان نیز برگزار می‌شود، تاکید کرد: این برنامه به طور منظم در سه سال گذشته در سطح مهاباد برگزار شده است و  روز به روز مورد استقبال بیشتر شهروندان قرار می‌گیرد.
 
رشته دوچرخه‌سواری یکی از رشته‌های پرطرفدار در میان جوانان و نوجوانان مهابادی است.
 
هفته اول شهریور ماه از 2 تا نهم در تقویم جمهوری اسلامی به نام هفته دولت نامگذاری شده است.
 
سه‌شنبه‌های بدون خودرو پویشی است که با هدف استفاده کمتر از خودروهای تک‌سرنشین و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی راه‌اندازی شده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head