نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۴
کد خبر: ۱۰۸۹۴۰
2019 August 12 - ۱۶:۴۲ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک پرحجم در محورهای شمالی خبر داد و گفت: در ساعت ۱۷ امروز، تردد وسایل نقلیه از مرز‌ن‌آباد به تهران یکطرفه خواهد شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در هر دو مسیر رفت و برگشت در محور کرج - چالوس سنگین و نیمه سنگین است.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا  تصریح کرد: ترافیک در جنوب به شمال محور کرج- چالوس در محدوده کیلومتر 4 سنگین است؛ همچنین در محدوده شمال به جنوب در محدوده‌های دزدبن و مرزن‌آباد نیمه سنگین بوده و طول مسیر نیز پرحجم است.
 
سرهنگ رحمانی وضعیت ترافیکی در جنوب به شمال محور هراز را پرحجم ارزیابی کرد و گفت: قم به تهران پرحجم و روان و شمال به جنوب محور فیرزوکوه پرحجم و فعلا روان گزارش شده است.
 
وی با اعلام این مطلب که مداخلات جوی فعلا در محورهای مواصلاتی کشور مشاهده نشده است از اعمال ممنوعیت تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت 13 در محور کرج- چالوس از سمت کرج به چالوس خبر داد و گفت: یکطرفه شدن این محور از مرزن آباد به سمت تهران در ساعت 17 اعمال خواهد شد.
 
این مقام ارشد راهور ناجا خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head