نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
کد خبر: ۱۰۸۸۹۷
2019 August 11 - ۱۳:۱۷ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره افزایش حجم ترافیک در محدوده طرح آلودگی هوا توضیحاتی داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ،  سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ  درباره افزایش حجم ترافیک شهری در محدوده طرح آلودگی هوا اظهار کرد: همزمان با آغاز اجرای طرح آلودگی هوا، محدوده پیرامونی آن با ترافیک پرحجمی مواجه شد و در پی آن زمان سفرها نیز افزایش یافت.
او با اشاره به داخل محدوده طرح افزود: در روز‌های اول اجرای طرح آلودگی هوا در سطح شهر تهران، حدود 15 تا 20 درصد از میزان ترافیک کاهش پیدا کرد، اما به تدریج هرچه جلوتر رفتیم، وضعیت ترافیکی در حال بازگشت به شرایط قبلی خود‌ بود.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه ناجا در حال رصد موضوع است، تصریح کرد: در صورت وجود هرگونه مشکل قابل حلی، مورد را به شهرداری اعلام خواهیم کرد و اگر به اقدامات بیشتری نیاز باشد، ناجا به مسئله ورود می‌کند.
 
سردار مهماندار در پاسخ به این سوال که طرح ترافیک قبلی مناسب‌تر است یا طرح جدید؟ گفت: تفاوتی ندارد، به هر طرحی که اجرا می‌شود هرچقدر عمیق‌تر نگاه کنیم و مطالعات اجتماعی، فرهنگی و فنی‌ بر روی آن بهتر انجام شود، موجب کاهش مشکلات خواهد بود.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: همه طرح‌ها اشکالاتی دارند و باید حل شوند و رفع این اشکالات می‌تواند به اجرای طرح کمک کند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head