نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
کد خبر: ۱۰۸۸۲۹
2019 August 10 - ۱۱:۲۵ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
معاون هماهنگ کننده ناجا خبر داد
پدال نیوز- معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: در مسابقات بین المللی نظامی سعی شده از ظرفیت های ملی و فرهنگی خودمان استفاده کنیم. به عنوان مثال از خودروی ملی در مسابقات گشت جاده ای استفاده کرده ایم.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، سردار محسن فتحی زاده معاون هماهنگ کننده ناجا صبح امروز در مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی گشت جاده ای که به میزبانی نیروی انتظامی ایران برگزار شد، اظهار کرد: این مسابقات برای اولین بار است که در جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود. در این دوره از مسابقات شش کشور حضور دارند که چهار کشور به عنوان شرکت کننده و دو کشور به عنوان ناظر هستند.
 
وی افزود: روز پنجشنبه اختتامیه مسابقات برگزار می شود و نتایج نهایی در تمامی رشته ها در این روز اعلام می شود.
 
سردار فتحی زاده ادامه داد: در این مسابقات با توجه به پیش بینی ها سعی شده از ظرفیت های ملی و فرهنگی خودمان حداکثر استفاده را داشته باشیم، به عنوان مثال از خودروی ملی در مسابقات گشت جاده ای برای تمامی شرکت کنندگان استفاده کردیم.
 
معاون هماهنگ کننده ناجا تاکید کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امسال در سه رشته از این مسابقات شرکت کرده است و در دو رشته هم به کشور ارمنستان نیرو اعزام کرده و همچنین در یک رشته میزبان هستیم (گشت جاده ای).
 
وی گفت: نیروی انتظامی توان شرکت در تمامی بخش های مسابقات را دارد ولی سعی می شود تا در بخش هایی به عنوان شرکت کننده حضور داشته باشد که به درد ماموریت های خودش هم بخورد.
 
سردار فتحی زاده تصریح کرد: این مسابقات مخصوص نیروهای مسلح و نیروهای نظامی است و همانطور که گفته شد تنها پایوران می توانند در مسابقات شرکت کنند.
 
معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: روسیه، ازبکستان، ارمنستان و ایران به عنوان شرکت کننده در این بخش از مسابقات شرکت کردند و دو کشور ونزوئلا و پاکستان ناظر هستند.
 
وی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران 15 تیم به کشور روسیه برای شرکت در بخش حافظان نظم، 17 تیم به ارمنستان برای شرکت در بخش همکاری های نظامی اعزام کرده است و همچنین 6 نفر در این محل (تهران) برای شرکت در گشت جاده ای حاضر شده اند.
 
سردار فتحی زاده ادامه  داد: امسال برای اولین بار یکی از پلیس های خانم در این دور از مسابقات شرکت کرد. این خانم برای شرکت در بخش همکاری های نظامی به ارمنستان اعزام شده است.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: نتایج مسابقات روز آخر اعلام می شود اما تا به امروز ایران در بخش پرتاب نارنجک رتبه یک، در بخش مسابقات علمی رتبه اول و دوم و در برخی دیگر از بخش ها رتبه سوم را کسب کرده اند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head