نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۱۰۸۸۲۸
2019 August 10 - ۱۱:۲۴ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در جاده هراز مسیر(رفت و برگشت) حدفاصل نارنجستان تا سه راهی چلاو و هچنین جاده چالوس محدوده سد کرج خبر داده است.
به گزارش پدال نیوز، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، درحال‌حاضر به‌استثنای جادههای مسدود، مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به‌روال عادی درجریان است.
 
طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 218 دستگاه تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل 1.3 درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.
 
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 10.3درصد، اوج تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.
 
آخرین وضعیت جاده‌های شمالی
 
هم اکنون ترافیک سنگینی در جاده هراز مسیر(رفت و برگشت) حدفاصل نارنجستان تا سه راهی چلاو گزارش شده است و علاوه براین ترافیک در جاده چالوس(جنوب به شمال) محدوده سد کرج سنگین اعلام شد.
 
تردد در جاده فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت(رفت و برگشت) روان است، همچنین جاده‌های شمالی فاقد هرگونه تغییرات آب و هوایی گزارش شده است.
 
آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها
 
اکنون ( در ساعت 9 صبح شنبه 19 مرداد ) درآزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های ساسانی، پل کلاک ترافیک سنگینی وجود دارد.
 
ترافیک در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس نیز نیمه سنگین گزارش شده است.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head