نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
کد خبر: ۱۰۸۷۸۶
2019 August 08 - ۱۴:۴۱ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- یک شرکت انگلیسی وانت پدالی الکتریکی ساخته که می‌گوید جایگزینی مناسب برای وانت‌های معمولی در مسیر‌های کوتاه است.
به گزارش پدال نیوز- یک شرکت انگلیسی وانت پدالی الکتریکی ساخته که می‌گوید جایگزینی مناسب برای وانت‌های معمولی در مسیر‌های کوتاه است.

رونمایی از یک وانت پدالی

به گزارش ایرانجیب، شرکت EAV در سال 2018 با ترکیبی از مهندسانی شکل گرفت که قبلا در صنعت هوا-فضا و مسابقات فرمول یک کار می‌کردند.

ماشین با باتری الکتریکی تا سرعت پنج کیلومتر در ساعت حرکت‌ می‌کند. برای سرعت بیشتر راننده باید رکاب بزند اما موتور الکتریکی کارش را کمی آسان می‌کند. حداکثر سرعت ماشین 25 کیلومتر در ساعت است و وانت با هر بار شارژ می‌تواند تا 48 کیلومتر حرکت کند.

ماشین را می‌توان با نیاز مشتری تغییر داد و مثلا از آن برای تحویل بسته‌های پستی، جا‌به‌جا کردن بار یا مسافر استفاده کرد. ظرفیت حمل بار وانت 120 کیلوگرم است.

بزرگ‌ترین چالش برای سازندگان این وانت قانع کردن رانندگان است. راننده وانت معمولا در ارتفاع بالاتری می‌نشید و به اصطلاح سوار جاده است. در حالی که در وانت رکابی، او نه تنها صندلی‌اش راحت‌ نیست، بلکه در اتاقی نشسته که در و پنجره ندارد.

با این حال امکان مانور بهتر و پارک راحت در خیابان‌های شلوغ و هزینه نگهداری بسیار کم این وانت‌ها ممکن است بسیاری را وسوسه کند تا از آن را در مسیرهای کوتاه استفاده کنند.

قیمت پایه ماشین یازده هزار یورو (حدود 12 هزار دلار) است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head