نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
کد خبر: ۱۰۸۷۸۰
2019 August 08 - ۱۴:۳۰ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- نیک آئین از فعالیت ۵ هزار عضو رسمی مجوزدار و ۳ هزار عضو غیر رسمی در تهران خبر داد و افزود: در تلاش هستیم تا حضور اعضای غیررسمی را به صفر برسانیم.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، علیرضا نیک آئین رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو اظهار کرد: در خرداد امسال شاهد افزایش 70 درصدی نرخ تعمیر در صنف تعمیرکاران خودرو  بوده ایم بیان کرد: هم اکنون لوازم یدکی خودرو، افزایش قیمت 2 یا 3 برابری را در بازار تجربه می‌کند.
 
رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو  تصریح کرد: باتوجه به بالارفتن لوازم جانبی خودرو، مراجعات مردم برای تعمیر خودرو به تعمیرکاران به نصف رسیده است که علت این امر را می‌توان افزایش لوازم یدکی خودرو در بازار دانست.

نیک آئین از فعالیت 5 هزار عضو رسمی مجوزدار و 3 هزار عضو غیر رسمی در تهران خبر داد و افزود: در تلاش هستیم تا حضور اعضای غیررسمی را به صفر برسانیم.
 
رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو از آتش گرفتن ناقص خودرو‌های ساخت داخل به دلیل قدیمی بودن فناوری‌های آن‌ها اشاره کرد و اظهار کرد: اتحادیه تعمیرکاران آماده است تا با مساعدت شورای شهر به بازدید و تنظیم رایگان موتور خودرو‌ها بپردازد. حتی با برگزاری نشست‌هایی با ستاد معاینه فنی اعلام کردیم می‌توانیم مراکز تنظیم موتور زیادی را در اختیار این ستاد قرار دهیم تا شاهد تشکیل صف‌های طولانی بابت معاینه فنی نباشیم.
 
نیک آئین در پاسخ به این پرسش که قطعات خودروهای مونتاژی با کمبودی مواجه است یا خیر؟ افزود: هم اکنون به قطعات یدکی همچون لنت ترمز و صفحه کلاژ نیاز است و خودروسازان باید برای حل این مسئله راهکاری را اتخاذ کنند.
 
به گفته نیک آئین، اگر دستگاه‌های ذی ربط کمبود مواد اولیه را مدیریت نکنند، در ماه‌های آینده بازار شرایط مناسبی پیش رو نخواهد داشت.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head