نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
کد خبر: ۱۰۸۶۹۰
2019 August 06 - ۱۱:۵۳ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز - در ایامی که ب‌ام‌و Z۴ رودستر (روباز) و پورشه باکستر به‌عنوان دو غول آلمانی دنیای اسپرت‌های کروک به‌تن‌هایی جولان می‌دادند، آئودی با تی‌تی کانورتیبل آمد و ناگهان قوانین بازی را بر هم زد.
به گزارش پدال نیوز- در ایامی که ب‌ام‌و Z۴ رودستر (روباز) و پورشه باکستر به‌عنوان دو غول آلمانی دنیای اسپرت‌های کروک به‌تن‌هایی جولان می‌دادند، آئودی با تی‌تی کانورتیبل آمد و ناگهان قوانین بازی را بر هم زد.
بررسی فنی آئودی TT کروک + قیمت

  • بررسی فنی آئودی TT کروک + قیمت
  • بررسی فنی آئودی TT کروک + قیمت
  • بررسی فنی آئودی TT کروک + قیمت

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در ایامی که ب‌ام‌و Z4 رودستر (روباز) و پورشه باکستر به‌عنوان دو غول آلمانی دنیای اسپرت‌های کروک به‌تن‌هایی جولان می‌دادند، آئودی با تی‌تی کانورتیبل (با سقف جمع‌شونده) آمد و ناگهان قوانین بازی را بر هم زد.
نکته جالب درباره این آلمانی اینجاست که آئودی این نسخه را یک ماه پیش از نمونه کوپه راهی بازار کرده بود؛ این یعنی عمیقا روی قابلیت‌های آن حساب باز می‌کرد. مانند هر کانورتیبل دیگری، این تی‌تی نیز نسبت به نمونه مسقف خود شتاب و سرعت نهایی پایین‌تری داشت.

به دلیل رعایت مسائل ایمنی وزن آن‌ها نیز کمی بیشتر در نظر گرفته می‌شود. آئودی تی‌تی کانورتیبل از نظر فنی هیچ تفاوتی با برادر کوپه خود ندارد؛ یعنی همچنان پرطرفدارترین نمونه آن نسخه 2 لیتری TFSI است. اگر بخواهیم از این خودرو یک ایراد بگیریم، می‌توانیم دست روی جنس سقف آن بگذاریم که اغلب بعد از مدتی رنگ و روی خود را از دست می‌دهد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head