نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
کد خبر: ۱۰۸۶۷۲
2019 August 06 - ۱۰:۱۴ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت تاتاموتورز به‌تازگی اعلام کرده که خودروی برقی جدید خود را تا پایان سال ‌مالی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ میلادی معرفی و روانه بازار هند خواهد کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا : شرکت تاتاموتورز به‌تازگی اعلام کرده که خودروی برقی جدید خود را تا پایان سال ‌مالی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ میلادی معرفی و روانه بازار هند خواهد کرد.شایلش چاندرا، مدیر ارشد بخش خودروهای برقی و الکتریکی شرکت تاتاموتورز گفته که این شرکت خودروساز هندی هم‌اکنون در حال طراحی، توسعه و تولید یک مدل محصول برقی جدید است و قصد دارد با تکمیل این پروژه، به تولید انبوه آن نیز بپردازد.
 
براساس گزارش وب‌سایت auto.ndtv، وی تاکید کرده تاتاموتورز در نظر دارد تا پایان سال‌مالی جاری، یک مدل جدید تحت‌عنوان Tigor EV را عرضه و سهم خود را در بازارهای فروش خودروهای برقی هند افزایش دهد. از سخنان وی می‌توان چنین نتیجه‌گیری کرد که چهار مدل خودروی برقی جدید در ۱۸ ماه آینده روانه بازار هند خواهند شد و مشتریان و علاقه‌مندان در این کشور قادر خواهند بود با خریداری و استفاده از آن، تعهد خود را در قبال حفظ بیشتر محیط‌زیست اجرا کنند. در سال‌های اخیر خودروهای برقی و الکتریکی تحت‌تاثیر نگرانی‌های زیست‌محیطی درخصوص افزایش گرمایش زمین، گازهای گلخانه‌ای و سمی و همچنین آلودگی هوا در کلانشهرها و مشکلات متعددی که برای محیط زیست، اکوسیستم زمین و سلامتی انسان و حیوان ایجاد می‌کند، از اهمیت خاصی برخوردار شده‌اند. به این ترتیب شرکت‌های خودروسازی بزرگ نیز تصمیم گرفته‌اند تغییر رویکرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودروهای برقی و الکتریکی و هیبریدی بروند تا در سال‌های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head