نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
کد خبر: ۱۰۸۲۵۴
2019 July 29 - ۱۴:۱۹ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: نگاهی به قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار از افزایش دوباره قیمت ها در بازار حکایت دارد.
به گزارش پدال نیوز، بررسی قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا نشان می دهد پس از هفته کاهش قیمت خودرو در بازار، هم اکنون قیمت ها در بازار روند صعودی به خود گرفته که این افزایش در محصولات ایران خودرو به مراتب بیشتر بوده است. محصولات سایپا نیز در بسیاری از موارد ثبات و یا کاهش قیمت را تجربه کرده و در برخی از محصولات نیز شاهد افزایش قیمت بود.

بر اساس این گزارش سمند سورن ، دنا پلاس توربو، پژو 405GLX ، رانا و پژو 206 تیپ 5 با یک میلیون تومان افزایش خودروهایی بودند که کمترین میزان افزایش قیمت را تجربه کردند و پس از این خودروها  سمند LX نیز تنها خودرویی بود که دو میلیون و 500 هزار تومان گران شد.

 آریسان، پژو405 SLX ، پژو پارس ، پژو 2008 ، دانگ فنگ H30 CROSS ، هایما S5 ، رنو تندر E2 نیزهرکدام سه میلیون تومان افزایش قیمت داشتند و پژو پارس LX و پژو پارس اتوماتیک در کنار هایما S7  چهار میلیون تومان گران شدند. پژو 207 دنده ای و اتوماتیک نیز 5 میلیون تومان گران شد و پژو 207 صندوقدار نیز تنها خودرویی بود که بیشترین افزایش قیمت را داشت که  7 میلیون تومان بود.

در همین حال بررسی قیمت محصولات سایپا نیز نشان می دهد که ساپیا 111 و 131 با کاهش 500 هزار تومانی نسبت به روز قبل روبرو بوده اند. سایپا 151 نیز 400 هزار تومان افزایش داشت.
در این میان کوییک دنده ای و آریو اتوماتیک، سراتو و سیتروئن یک میلیون افزایش و کوییک اتوماتیک سه میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کردند.

 ساینا اتوماتیک به همراه چانگان نیز دو میلیون تومان ارزان شدند.

به نظر می رسد از ان جا که تعداد خودروهای تحویلی از سوی سایپا بیشتر بوده این روند بر قیمت آن ها در بازار تاثیرگذار بوده و کاهش قیمت ها را در بازار رقم زده است.


در ادامه قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا آمده است:افزایش عرضه محصولات سایپا را ارزان کرد/ افزایش یک تا 7 میلون تومانی قیمت محصولات ایران خودرو در بازار
افزایش عرضه محصولات سایپا را ارزان کرد/ افزایش یک تا 7 میلون تومانی قیمت محصولات ایران خودرو در بازار
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head