نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
کد خبر: ۱۰۸۰۱۸
2019 July 23 - ۱۸:۵۶ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
مدیر عامل ایران خودرو:
پدال نیوز- مدیرعامل ایران خودرو گفت: این شرکت در قرارداد خود با پژو تجربه تلخی داشت، اما قرارداد دوم را به گونه ای تنظیم کرد تا در صورت ترک مجدد بازار، پژو متضرر شود و این اتفاق رویداد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، «هاشم یکه زارع» در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام ایران خودرو پیرامون قرارداد با پژو توضیح داد: داخلی سازی پژو 301 نشان می دهد که در قرارداد اجرا شده، موضوع انتقال دانش و فناوری به انجام رسید.
 
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به کسانی که اظهار می کنند امکان تولید پژو 301 وجود ندارد، گفت: بدون حضور پژو با کمک و همراهی قطعه سازان،  این پروژه را تا تحقق کامل پیش خواهیم برد.
 
به گفته وی، علاوه بر تولید پژو 301، تولید و عرضه پژو 207 با سقف پانوراما و دناپلاس با گیربکس اتوماتیک، از جمله برنامه های امسال ایران خودروست.
 
به گزارش ایرنا، پس از خروج شرکای خارجی از بازار ایران، گروه صنعتی ایران خودرو مصمم شد، پژو 301 را به شکل مستقل و بدون حضور شریک خارجی به تولید برساند.
 
خروج از ماده 141
 
یکه زارع اظهار داشت:‌ به منظور حفظ ارزش ذاتی سهام ایران خودرو، در صورتی که تجدید ارزیابی سرمایه گذاری‌ها برای خروج از ماده 141  کفایت نکند، به سراغ دارایی رفته و اولویت نخست ما زمین هاست.
 
وی اظهارداشت:چنانچه تجدید ارزیابی سرمایه گذاری ها، امکان خروج از ماده 141 را فراهم کند، دیگر نیاز به تجدید ارزیابی دارایی ها نیست.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head