نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
کد خبر: ۱۰۷۷۲۰
2019 July 18 - ۱۰:۵۵ - ۲۷ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: اتوموتیوز نیوز به نقل از منابع نزدیک به دایملر گزارش داده که مالک مرسدس‌بنز به‌دنبال کاهش هزینه‌ها و افزایش سوددهی خود است و از این رو احتمال دارد وانت کلاس ایکس، نخستین قربانی این تصمیم باشد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : اتوموتیوز نیوز به نقل از منابع نزدیک به دایملر گزارش داده که مالک مرسدس‌بنز به‌دنبال کاهش هزینه‌ها و افزایش سوددهی خود است و از این رو احتمال دارد وانت کلاس ایکس، نخستین قربانی این تصمیم باشد.
 
با فروش ۱۶ هزار و ۷۰۰ دستگاهی در اروپا، استرالیا و آفریقای‌جنوبی در سال ۲۰۱۸، این خودرو کمتر از حد انتظار ظاهر شده و درآمد کافی را برای مرسدس به ارمغان نیاورده است. اکنون نمی‌توان خبر مزبور را تایید کرد، اما همکاری غیرمطمئن رنو-نیسان با دایملر هم می‌تواند در تصمیم نهایی نقش داشته باشد.کلاس ایکس که  نسخه بازمهندسی شده نیسان ناوارا است هرگز به نتایج مدنظر مرسدس در امر فروش دست نیافته و دلیل اصلی آن نیز قیمت بالای این مدل ذکر می‌شود. قیمت پایه این پیکاپ در اروپا برابر ۳۷ هزار و ۲۹۴ یورو است درحالی‌که قیمت مدل ۶ سیلندر از ۴۸ هزار و ۷۹۰ یورو (۵۴  هزار و ۷۵۹دلار) آغاز می‌شود. در مقام مقایسه باید گفت فورد پلاتینیوم۱۵۰ قیمت پایه ۵۴ هزار دلاری در آمریکا دارد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head