نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
کد خبر: ۱۰۷۶۸۹
2019 July 17 - ۱۳:۵۹ - ۲۶ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز -آئودی از تصمیم جدید خود برای جایگزینی کنترل‌گر صدای HUD به جای نسل گذشته نمایشگر‌های موجود در خودروهای این شرکت خبر داد.
به گزارش پدال نیوز -آئودی از تصمیم جدید خود برای جایگزینی کنترل‌گر صدای HUD به جای نسل گذشته نمایشگر‌های موجود در خودروهای این شرکت خبر داد.
جایگزینی سیستم کنترل‌گر صدا با نمایشگرهای موجود در خودروهای آئودی

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اکنون دیگر مدت‌ است شرکت‌های مختلف خودروسازری در جهان از نمایشگر‌هایی با کیفیت و ابعاد مختلف در قسمت‌های مختلف خودرو خود استفاده می‌کنند. اگرچه فناوری این نمایشگرها در طول سال‌های گذشته دچار تغییرات زیادی شده و پیشرفته‌های زیادی در این زمینه حاصل گردیده است ولی اکنون برخی از خودروسازی در فکر استفاده از سیستم‌های جدید در محصولات خود هستند.

یکی از مدیران ارشد آئودی در مورد برنامه‌های آتی این شرکت گفت: «اولین با شرکت آئودی حدود 10 سال پیش از نمایشگر‌های پیشرفته در اتومبیل‌های خود استفاده کرد و اکنون زمان استفاده از فناوری‌های جدید در برترین اتومبیل‌های این شرکت است. خودرو‌های آینده آئودی از حس عدم قطعیت و پیش‌بینی بهره می‌برند.» آئودی به طور ویژه‌ای در جهت هوشمند سازی خودروهای خود گام بر می‌دارد و به دنبال آن است که سهم بزرگی از بازار این خودروها در جهان را به خود اختصاص دهد.

کاهش ارتباط راننده با نمایشگر موجود در خودرو با فناوری HUD

سیستم کنترل صدای HUD نیاز راننده و سایر سرنشینان به مشاهده و ارتباط با نمایشگر موجود در کابین را کمتر می‌کند و ایمنی در هنگام رانندگی را افزایش می‌دهد. کارشناسان فناوری نسبت به برنامه آتی آئودی خوش‌بین هستند و معتقدند سیستم کنترل‌گر صدای HUD کارایی بسیار بالایی دارند.

آئودی قصد دارد از سال 2021 تمامی خودرو‌های الکتریکی خود را به سیستم HUD مجهز کند، ولی احتمالا تا قبل از سال 2021 نمونه‌ای اولیه از خودرو Q4 E-Tron با قابلیت‌هایی ویژه از جمله ویژگی HUD عرضه می‌کند. به هر روی مطمئنا در آینده مشتریان آئودی نمایشگر‌های کمتری را در خودرو‌های خود مشاهده می‌کنند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head