نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۱
کد خبر: ۱۰۷۴۷۳
2019 July 13 - ۱۶:۴۶ - ۲۲ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- خوانساری گفت: فهرست رسانه‌های دریافت کننده طرح ترافیک تا پایان تیر ماه اعلام می‌شود و پرونده کارت بلیت خبرنگاران در این هفته بسته خواهد شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، فرهاد خوانساری دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه خبرنگاری درباره علت تأخیر در صدور پیامک برای متقاضیان کارت بلیت خبرنگاری، اظهار کرد: برای ثبت نام و صدور مجوز طرح ترافیک، دو مجموعه شهرداری تهران و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران (فاوا) دخیل بودند، اما برای کارت بلیت خبرنگاری علاوه بر دو مجموعه مذکور شرکت صادر کننده کارت نیز درگیر موضوع است.
وی با بیان اینکه شرکت صادر کننده کارت، به مشکلی برخورده و این امر باعث ایجاد وقفه در توزیع کارت بلیت خبرنگاران شده است، ادامه داد: با این حال احتمال اینکه پرونده این موضوع در همین هفته بسته شود، زیاد است.
 
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه خبرنگاری با اشاره به اینکه بر خلاف پیش‌بینی‌های صورت گرفته تعداد خبرنگارانی که در طرح تمدید ثبت‌نام برای دریافت کارت بلیت شرکت کردند اندک بود، تصریح کرد: طبق آنچه پیش از این اعلام شده بود، کارت بلیت‌ها از زمان صدور به مدت یکسال اعتبار دارد.
 
به گفته خوانساری، اسامی خبرنگاران دریافت کننده مجوز طرح ترافیک، به همران نام رسانه‌هایشان تا آخر تیر ماه اعلام می‌شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head