نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
کد خبر: ۱۰۷۴۴۷
2019 July 13 - ۱۳:۴۱ - ۲۲ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: یکی از رانندگان امانت‌دار تاکسی در این شهرستان ۷۵ مثقال طلای جامانده در خودرو را به صاحبش بازگرداند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، شیرکو نورانی روز شنبه  افزود: این راننده، طلای جامانده در تاکسی خود را به دفتر تاکسیرانی تحویل داد که پس از مراجعه صاحب آن، به وی داده شد.
 
وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی این طلای جامانده بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده، اضافه کرد: صاحب طلاها برای قدردانی از امانت‌داری این راننده تاکسی مبلغ پنج میلیون ریال به وی کادو پیشنهاد کرد اما راننده پاکدست راضی به دریافت آن نشد.
 
نورانی با قدردانی از امانتداری این راننده تاکسی اظهار داشت: به زودی طی مراسمی از این اقدام پسندیده وی که یکی از رانندگان بسیار فعال این شهرستان به شمار می‌رود، تجلیل شده و همچنین با هماهنگی‌های انجام شده این راننده از تخفیف‌های ویژه تمدید پروانه فعالیت تاکسیرانی نیز بهرمند می شود.
 
«نورانی» از شهروندان خواست در صورت جاگذاشتن وسایل همراه خود در تاکسی‌ها و سایر وسایل نقلیه عمومی موضوع را به شماره تلفن 42233000 واحد نظارت و بازرسی تاکسیرانی اعلام کنند.
 
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: همچنین مردم برای حفظ امنیت بیشتر مسافران در صورت امکان از وسایل نقلیه عمومی و دارای مجوز تاکسیرانی استفاده کرده و از سوارشدن به خودروهای شخصی خودداری کنند.
 
در شهر 168 هزار نفری مهاباد در مجموع 505 دستگاه گردشی، 158 تاکسی خطی، 90 دستگاه ون، 915 تاکسی تلفنی، 42 دستگاه اتوبوس، 12 میدل‌باس و 6 مینی‌بوس فعالیت دارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head