نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۷
کد خبر: ۱۰۷۳۴۵
2019 July 11 - ۱۰:۱۲ - ۲۰ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: همواره گروه بهمن را به اسم شرکتی خوش نام شناخته ایم شرکتی که در تولید خودروهای باکیفیت داخلی پیشتاز بوده و از نظر خدمات پس از فروش در جایگاه خوبی قرار داشته است.
به گزارش پدال نیوز؛ این مجموعه تولیدی از ابتدای تاسیس تاکنون تحولات زیادی را شاهد بوده است تغییراتی در راستای ارتقای محصول، بهبود کیفیت و رضایتمندی مشتریان که نام این گروه را در بازار خودروی ایران ثبت و ماندگار کرده که با وجود فراز و نشیب های بسیار توانسته موفق عمل کند .
 
شایان ذکر است از دیر باز گروه بهمن با تلاش فراوان  و فرآیند های شفاف سازی توانست به  افزایش بهره وری دست یابد ضمن اینکه در جهت ارتقاء هر چه بیشتر دسترسی مشتریان به محصولات با کیفیت و به روز دنیا ، سعی کرد با رویکرد همکاری بیشتر با شرکای خارجی به این مهم دست یابد به طوری که طی سالهای فعالیت خود توانست زمینه توسعه همکاری با شرکتهایی چون مزدا ، ایسوزو ، FAW ، ZX ، CHANGHE ، SAIC ، MAXSUS ، TMECرا فراهم آورد.  
 
تا آنجا که همکاری تنگاتنگ با این شرکت ها ، توسعه محصول و راه اندازی خطوط تولید خودروهای بنزینی و سواری و حفظ جایگاه نخست سهم بازار در بخش فروش کامیونت را برای گروه بهمن به ارمغان آورد که این همکاری ها توسعه محصول و راه اندازی خطوط تولید خودروهای بنزینی چون سواری مزدا 2، مزدا 3 ، سواری آسا، وانت کاپرا تک کابین سواری شاسی بلند Land Mark را به دنبال داشت.    
 
گروه بهمن همچنین همگام با توسعه همکاری های خارجی خود در صدد ارتقا ساخت داخل برخی از محصولات استتراتژیک خود بود به گونه ای که توانست با استفاده از توان داخلی، زمینه ساخت داخل و توسعه پلتفرم وانت و تولید آزمایشی برخی از محصولات  همچون کامیونت دیزلی شیلر 6 و مینی بوس شیلر را فراهم کند.  
 
این در حالی است که گروه بهمن تنها توجه خود را به توسعه خودروهای سواری معطوف نکرده و در بخش خودروهای دیزلی نیز با در نظر گرفتن توان و پتانسیل مجموعه تولیدی خود به  راه اندازی خطوط  تولید بدنه سازی کامیونت، مینی بوس و کامیون و راه اندازی خط EDورود پیدا کرد.  
 
شاید به جا باشد تا بگوییم که گروه بهمن قبل از خصوصی سازی نیز با ساختار صحیح و مدیریت هدفمند، بهترین خودورساز کشور از نظر سوددهی و تولید بهره ور بود و با فراهم کردن این زیر ساختها و ظرفیت های موجود در زمان قبل از خصوصی سازی چراغ  راهی شد تا مالکان جدید گروه بهمن بعد از خصوصی شدن این مجموعه با حفظ برخی از زیرساختهای گذشته  و اندیشه ای جدید تر در مسیر توسعه و بهبود هر چه بهتر گروه بهمن گامهای بلند تر و کارآمدتری بردارند و با تدوین ماموریت سازمانی در جهت ارائه راهکارهای مفید و کارآمد، جایگاه معتبرترین وبا کیفیت ترین برند در صنعت خودرو را ترسیم کنند.
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head