نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۴
کد خبر: ۱۰۷۳۰۲
2019 July 10 - ۱۱:۴۸ - ۱۹ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
رییس اتحادیه لوازم یدکی، خودرو و ماشین آلات:
پدال نیوز: رییس اتحادیه لوازم یدکی، خودرو و ماشین آلات گفت: با ترخیص کالا‌های مانده در گمرک در حال حاضر وضعیت بازار از شرایط قابل قبولی برخوردار است و کمبودی بابت لوازم یدکی در بازار نداریم.
به گزارش پدال نیوز، غلامرضا بخشی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار  خودروکار درباره بازار لوازم یدکی خودرو اظهار کرد: با توجه به رایزنی‌هایی که صورت گرفت کالا‌های که در گمرک مانده بود ترخیص شد و در حال حاضر وضعیت بازار از شرایط نرمال و قابل قبولی برخوردار است و کمبودی بابت لوازم یدکی در بازار نداریم.
 
رئیس اتحادیه لوازم یدکی، خودرو و ماشین آلات با بیان اینکه لوازم یدکی موردنیاز همه خودرو‌ها در بازار وجود دارد، افزود: البته برخی از خودرو‌های وارداتی که به تعداد کم وارد کشور شدند به علت به صرفه نبودن برای عرضه قطعات آن‌ها در صورت نیاز به قطعه با مشکل مواجه می‌شوند.
 
وی درباره کمبود دیسک، لنت ترمز در بازار گفت: کمبود لنت برطرف شده در دیسک و صفحه خودرو نیز با وارداتی که صورت گرفت نیاز بازار تامین و مشکلات برطرف شد.
 
بخشی زاده با بیان اینکه قیمت لوازم یدکی بر اساس ارزی که به اختصاص داده شده افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: در ابتدا ارز ۴۲۰۰ تومانی به لوازم یدکی اختصاص یافت، اما پس از مدتی ارز نیمایی به آن اختصاص یافت که موجب شد قیمت‌ها تقریبا دو برابر افزایش یابد.
 
وی درباره وجود لوازم یدکی تقلبی در بازار تصریح کرد: کماکان اجناس تقلبی در بازار وجود دارد و آنچنان حرفه‌ای عمل می‌کنند که به راحتی نمی‌توان تقلبی را از اصل تشخیص داد.
 
رئیس اتحادیه لوازم یدکی، خودرو و ماشین آلات خاطرنشان کرد: با تشکیل گروهی از منتخبان این صنف، برخی از کالا‌هایی که وارد می‌شوند مورد بررسی قرار می‌گیرند و با قرار دادن برچسب اصالت آن‌ها مورد تایید قرار می‌گیرد.
 
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head