نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
کد خبر: ۱۰۷۲۶۲
2019 July 09 - ۱۶:۲۵ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
مدیرعامل ستاد معاینه فنی:
پدال نیوز-مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی مراجعات برای انجام معاینه فنی گفت: مراکز معاینه فنی سیار همه امکانات خطوط ثابت را دارد و به صورت آنلاین به پلیس راهور و وزارت کشور متصل است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، سیدنواب حسینی‌منش مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران در حاشیه استقرار واحد سیار معاینه فنی شماره 5  در منطقه 12 و در پایانه تاکسیرانی امام خمینی (ره)،‌ اظهار داشت: هر آنچه که در یک سوله 100 متری لازم است برای معاینه فنی خودروها در قالب یک سازه سیار تهیه شده و خدماتی همچون معاینه فنی خودروهای دولتی،‌ تاکسی و خصوصی از طریق این واحد سیار امکانپذیر است.
 
وی با اشاره به اینکه امکان انجام معاینه فنی برتر از طریق واحد سیار معاینه فنی قابل انجام است گفت: افتتاح واحد سیار امروز در منطقه 12 یکی از 5 خط خطوط سیار بوده که همه امکانات خطوط ثابت را دارد.
 
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران  ادامه داد: همه استانداردهای جهانی در مورد واحد سیار معاینه فنی لحاظ شده و ابزار لازم به کشور وارد و تولید و مونتاژ آن در داخل کشور انجام گرفته است که در نهایت قیمت یک چهارم نوع اروپایی دارد.
 
حسینی‌‌منش گفت: واحد سیار معاینه فنی 4، 5 سه اپراتور دارد و به صورت آنلاین و به خط با پلیس راهور و وزارت کشور در ارتباط است و باید توجه به گرانی زمین و عدم امکان احداث مراکز ثابت استقرار واحدهای سیار می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود و تلاش می‌کنیم برای سایر مناطقی که امکان دسترسی به مراکز معاینه فنی محدود است نیز واحدهای سیار را مستقر کنیم.
 
وی بیان داشت: در حال حاضر 54 خط سبک ، 10 خط موتورسیکلت و سه خط سنگین برای خودروها در تهران در نظر گرفته شده و امسال 15 درصد افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی را داشته‌ایم.
 
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران خاطرنشان کرد: در سال 94 تنها 400 هزار معاینه فنی انجام گرفت ولی در سال قبل یک میلیون و 800 خودرو معاینه فنی شده‌اند و امروز تسهیلاتی همچون نوبت‌دهی اینترنتی و راه‌اندازی مراکز معاینه فنی سیار برای شهروندان فراهم شده تا خودروهای بیشتری معاینه فنی شوند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head