نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۶
کد خبر: ۱۰۷۲۵۲
2019 July 09 - ۱۶:۱۵ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه ۲۸۰۰ دستگاه اتوبوس به مخزن CNG مجهز است، گفت: از فردا توزیع مخزن رایگان در بین رانندگان بخش خصوصی انجام می‌‌گیرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس ،  پیمان سنندجی مدیرعامل اتوبوسرانی  درباره اتوبوس‌های CNGدار تهران گفت: در پایتخت 2800 دستگاه اتوبوس CNG داریم که هر کدام مجهز به 7 مخزن سوخت هستند.
 
وی افزود: هر ساله تست بر روی این اتوبوس‌ها انجام می‌گیرد و سه سال یکبار تست هیدروستاتیک داریم و پس از پایان دوره مخزن اتوبوس باید عوض شود.
 
مدیرعامل اتوبوسرانی ادامه داد: با توجه به گرانی مخازن CNG تأمین آن برای بخش خصوصی امکانپذیر نبوده است بنابر این با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و ستاد CNG سازمان اتوبوسرانی برای 70 دستگاه از اتوبوس‌های CNGدار مخزن لازم را تهیه کرده است.
 
سنندجی افزود: از فردا این مخازن به صورت رایگان در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرند و اتوبوس‌هایی که مخزن CNG  آنها تا پایان سال منقضی می‌شود از این مخازن رایگان بهره‌مند خواهند شد.
 
وی خاطرنشان کرد: سه هزار اتوبوس فرسوده در تهران تردد می‌کنند که ما برنامه‌های لازم را جهت نوسازی آنها مورد توجه قرار داده‌ایم.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head