نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۸
کد خبر: ۱۰۷۲۵۱
2019 July 09 - ۱۶:۱۴ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه خط ۶ مترو در حال تکمیل است، گفت: ایستگاه امام حسین به زودی وارد مدار استفاده می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درخصوص‌ نقدهای وارد شده به طرح کاهش آلودگی هوای شهر تهران گفت: امروز جلسه خوبی در شورای شهر تهران داشتیم و تمام زمان جلسه به موضوع طرح ترافیک جدید گذشت.
 
وی گفت: نقدهای اعضای شورای شهر نقدهای خوبی بود و نقد به معنای مخالفت نیست زیرا این طرح به تصویب شورای ترافیک تهران رسیده است.
 
پورسیدآقایی افزود: ما هدفمان همفکری است و دنبال رأی حداقلی نیستیم بالعکس به دنبال رأی حداکثری هستیم تا در زمان اجرای آن موفق‌تر باشیم.
 
معاون حمل و‌نقل شهرداری تهران تصریح کرد: برخی از انتقادات بیشتر سؤال بود که راجع به اجرا و تمهیدات اندیشیده بود که ما هم به اعضا پاسخ دادیم.
 
وی در خصوص نفع عمومی مردم از اجرای این طرح گفت: اعضای شورای شهر نمایندگان مردم هستند و نمی‌شود گفت نظر اعضا با مردم متفاوت است.
 
پورسیدآقایی گفت: اعتقاد ما این است که این طرح در بلندمدت به نفع مردم است و همین باعث می‌شود که ما رأی اعضای شورا را بگیریم.
 
معاون شهردار تهران تصریح کرد: نتایج حاصل از اجرای این طرح ثمربخش بوده و باعث کاهش ترافیک و صف‌های تردد در شهر تهران بوده است.
 
وی افزود: امیدواریم با اجرای این طرح‌ها شاهد افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی باشیم.
 
پورسیدآقایی درخصوص‌ وعده افزایش ظرفیت حمل و نقل عمومی گفت: خط 6 در حال تکمیل است و ایستگاه امام حسین به زودی وارد مدار استفاده می‌شود.
 
وی افزود: مابقی خط هفت هم تا ایستگاه بسیج به زودی افتتاح خواهد شد و به مردم سپرده خواهد شد.
 
معاون حمل و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص‌ مشکلات مردم و مرتفع شدن آن نیز گفت: ما در حال رصد شهر هستیم و هیچ‌گزارشی دال بر اینکه یک اختلالی در مترو یا اتوبوس‌رانی ناشی از اجرای این طرح نداشته‌ایم.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head