نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۸
کد خبر: ۱۰۷۲۱۲
2019 July 09 - ۱۰:۴۹ - ۱۸ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح جایگزین زوج و فرد اسمش طرح کاهش آلودگی هواست اما در گزارش معاون حمل و نقل و ترافیک هیچ اشاره ای به موضوع کاهش آلودگی هوا نشده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، افشین حبیب‌زاده عضو شورای اسلامی شهر تهران پس از ارائه گزارش از سوی پورسیدآقایی پرسید شما در زمان ارائه گزارش گفتید از نیتروژن ازن ساطع می‌شود و من از شما می‌خواهم که فرمول شیمیایی آن را بگویید.
 
وی افزود: به نظر می‌رسد این اظهارنظر شما اشتباه است و این موضوع واقعی نیست.
 
محسن هاشمی خطاب به حبیب‌زاده گفت: لطفاً سؤالات علمی نپرسید که در این زمان حاضران در صحن خندیدند.
 
حبیب‌زاده سؤال دیگری از پورسیدآقایی پرسید و گفت: شما گفتید برخی در گذشته که پلاک‌های زوج و فرد وجود داشت می‌رفتند خودروی دوم می‌خریدند برای استفاده از روزهای زوج و فرد.حالا با طرحی که شما دادید همان‌ها می‌روند خودروی سومی می‌خرند که به جای 40 روز 60 روز در طرح تردد کنند.
 
این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در خصوص بحث آلودگی هم باید این موضوع را مورد توجه قرار دهیم که ما سالها از برخی از ذرات معلق غافل بودیم.
 
وی افزود: وقتی ناکس‌ها در مقابل اشعه خورشید قرار می‌گیرند از آن ازن متصاعد می‌شود حالا شما بگویید برای این موضوع چه کاری انجام دادید؟
 
حبیب‌زاده گفت: شما اسم طرح را گذاشته‌اید کاهش آلودگی هوا در حالی که هیچ کجای گزارش‌تان حرفی از آلودگی هوا و نحوه کنترل آن نزدید.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head