نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
کد خبر: ۱۰۷۱۹۳
2019 July 08 - ۱۶:۵۳ - ۱۷ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با رد اجرای طرحی موسوم به رینگ سوم طرح ترافیک پایتخت گفت: این موضوع ایده شخصی برخی کارشناسان است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، طی چند روز گذشته موجی از خبرها در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اجرای طرح رینگ سوم ترافیک به راه افتاد و حتی برخی اعضای شورای شهر تهران از جمله زهرا نژادبهرام عضو هیات رئیسه شورا در این خصوص صحبت کرد.
 
پس از این تحولات علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با یکی از بخش‌های خبری صدا و سیما اساساً اجرای این طرح را رد و آن را خلاف واقع دانست.
 
محسن پورسیدآقایی تاکید کرد: تاکنون هیچ صحبتی درباره رینگ سوم طرح ترافیک در شورا و نه شهرداری نشده و سخنگوی شورای شهر تهران نیز در مصاحبه‌ای آن را رد کرد و ما نیز این موضوع را رد می‌کنیم.
 
وی ادامه داد: هیچ مطالعه و فکری در خصوص اجرای طرح رینگ سوم ترافیک تهران در شهرداری نشده و نخواهد شد و این موضوع تنها ایده چند کارشناس است که در رسانه‌ها مطرح شد.
 
به گفته معاون شهردار تهران، دامن زدن و مطرح کردن موضوع رینگ سوم طرح ترافیک برای این است که برخی بگویند شهرداری دنبال ایجاد محدوده‌های ترافیکی بیشتر است.
 
وی خاطرنشان کرد: هدف شهرداری تهران تنها کاهش ترافیک است و نه افزایش محدوده‌های ترافیکی؛ این مهم نیز از طریق ایجاد محدوده‌های ترافیکی بیشتر به‌دست نمی‌آید.
 
هم اکنون 2 طرح «ترافیک؛ و «کنترل آلودگی هوا» (زوج و فرد سابق یا حلقه دوم طرح ترافیک) در محدوده مرکزی شهر تهران اجرا می‌شود.
 
شرط ورود به این محدوده‌ها که مالکان خودروها جریمه نشوند، ورود به سامانه my.tehran.ir به نشانی و ثبت مشخصات خود و خودروهایشان است.
 
طرح کنترل آلودگی هوا از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه‌های نواب و چمران محدود است.
 
همچنین طرح ترافیک از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و 17 شهریور محدود است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head