نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
کد خبر: ۱۰۷۱۶۹
2019 July 08 - ۱۲:۴۵ - ۱۷ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- باتوجه به اینکه ۲۰ مرداد عملیات سوخت گیری با کارت سوخت به صورت رسمی آغاز می شود دارندگان خودرو قبل از این تاریخ حداقل یک بار با کارت سوخت خود اقدام به سوخت گیری کنند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر گفت: یکی از مشکلات دارندگان کارت سوخت داشتن رمز است که مالکان خودرو با در دست داشتن مدارک لازم شامل کارت ماشین، سند و شناسنامه یا کارت ملی و کارت سوخت مالک به یکی از ادارات تابعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مراجعه و نسبت به حذف رمز خود اقدام کنند.
 
مهرداد بیوکی  افزود: کسانیکه تاکنون کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند و یا به دست آنها نرسیده می توانند با مراجعه به پلیس به اضافه 110 یا مراکز و یا دفاتر پستی برای دریافت کارت ثبت نام کنند.
 
وی بیان کرد: کسانی که برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کردند و یا افرادی که دارای ماشین های نوشماره هستند به صورت خودکار کارت سوخت آنها تولید و برای آنها ارسال می شود.
 
مدیرروابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر گفت: تمام تلاش این شرکت برطرف کردن مشکلات مردم در زمینه کارت سوخت است تا با فرارسیدن زمان قانونی سوخت گیری با کارت سوخت مردم کمتر در صف انتظار بمانند.
 
وی یادآور شد: مصرف روزانه نفت گاز در بخش حمل و نقل استان بوشهر یک میلیون و 700 هزار لیتر و بنزین یک میلیون و 800 هزار لیتر است که از طریق 66 جایگاه عرضه سوخت در استان انجام می شود.
 
بیوکی گفت: با وجود اینکه 99 درصد استان از نعمت لوله کشی گاز برخوردار هستند به منظور روان سازی و سرعت بخشی در تحویل نفت سفید مورد نیاز خانوارهایی که منزل آنها فاقد علمک گاز است لازم است از هم اکنون به سامانه درخواست فرآورده نفتی (تجارت آسان) مراجعه و ثبت نام کنند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head