نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
کد خبر: ۱۰۶۶۰۷
2019 June 26 - ۱۵:۴۳ - ۰۵ تير ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- گروه خودروسازی فولکس واگن در حال مذاکره با ترکیه برای سرمایه گذاری ۲.۳ میلیارد دلاری برای ساخت خودرو در این کشور است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا ، گروه خودروسازی فولکس واگن در حال مذاکره با ترکیه برای سرمایه گذاری 2.3 میلیارد دلاری در اولین تاسیسات تولید خودرو در این کشور است.
 
هربرت دیس، مدیرعامل فولکس واگن هفته گذشته به ترکیه رفت تا در مورد جزئیات آن صحبت کنند. این شرکت تاکید کرد ترکیه یکی از دو کشور مدنظر آنهاست. کشور دیگر بلغارستان است.
 
یک سخنگوی فولکس واگن گفت:« ترکیه یک مکان جذاب برای تاسیسات جدید تولیدی  گروه فولکس‌واگن است. مذاکرات به طور جدی و در سطح بالایی در جریان هستند».
 
فولکس واگن احتمالا این تاسیسات را در یک زمین 40 هکتاری در نزدیکی ازمیر، سومین شهر بزرگ ترکیه می سازد. خودروسازی اوپل از 2001 در این منطقه مستقر است.
 
هزینه سرمایه گذاری بین 1.3 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار) تا 2 میلیارد یورو تخمین زده می‌شود. دولت ترکیه پیشنهاد داده 100 میلیارد یورو حمایت مالی خواهد کرد.
 
فولکس واگن تجربه های مثبتی در تولید خودرو در ترکیه توسط اتوبوس سازی MAN دارد. این کارخانه به دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی و اطمینان در تحویل معروف است.
 
گروه خودروسازی فولکس واگن تنها خودرو ساز در بین 6 عرضه کننده برتر خودروهای موتوری در ترکیه است که تولیدی در این کشور ندارد. دیگر خودروسازان حاضر در ترکیه عبارتند از رنو ، فیات ، فورد ، تویوتا و هیوندای.  فولکس واگن سال گذشته  حدود 67 هزار خودرو در ترکیه فروخت.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head