نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
کد خبر: ۱۰۶۰۲۷
2019 June 16 - ۱۸:۴۸ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رئیس سازمان اموال تملیکی کشور از وجود یک هزار دستگاه خودروی قاچاق در انبارهای این سازمان خبرداد و گفت: بخشی از این خودروها بیش از ۲ سال از زمان دپوی آنها می‌گذرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، جمشید قسوریان جهرمی روز یکشنبه در حاشیه آغاز به کار اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان البرز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این خودروها که بالای 2 هزار و 500 سی سی بوده برای تعیین تکلیف آنها نیازمند مجوز دستگاه قضایی هستیم.
 
رئیس سازمان اموال تملیکی کشور اظهار داشت: پرونده قضایی این خودروها ممکن است زمانبر شود که در صورت تعیین تکلیف آنها، سازمان اموال تملیکی آماده فروش این خودروها به متقاضیان است.
 
وی ادامه داد: ما به عنوان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی نماینده تعیین تکلیف کالاهای تملیکی هستیم که این کالاها شامل متروکه، ضبط قضایی و قاچاق هستند.
 
قسوریان جهرمی با اشاره به راه اندازی اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی البرز خاطر نشان کرد: با حمایت و پشتیبانی استاندار البرز و در در راستای حل مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردمی، ساختمان اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی البرز راه اندازی شد.
 
امروز با حضور سازمان اموال تملیکی کشور، اداره اموال تملیکی استان البرز آغاز به کار کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head