نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
کد خبر: ۱۰۵۸۲۴
2019 June 13 - ۰۸:۲۱ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: دولت ترامپ درخواست چند خودروساز بزرگ را برای مصالحه با ایالت کالیفرنیا پیرامون مقررات آلایندگی رد کرده است. براساس گزارش لس‌آنجلس تایمز، دولت ترامپ با رد درخواست چند غول خودروسازی برای توافق با ایالت کالیفرنیا، به‌سوی تضعیف مقررات آلایندگی وسایل‌نقلیه در آمریکا حرکت می‌کند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : دولت ترامپ درخواست چند خودروساز بزرگ را برای مصالحه با ایالت کالیفرنیا پیرامون مقررات آلایندگی رد کرده است. براساس گزارش لس‌آنجلس تایمز، دولت ترامپ با رد درخواست چند غول خودروسازی برای توافق با ایالت کالیفرنیا، به‌سوی تضعیف مقررات آلایندگی وسایل‌نقلیه در آمریکا حرکت می‌کند.
 
شرکت‌ها در این درخواست هشدار داده‌اند که طرح پیشنهادی ترامپ برای تضعیف مقررات آلایندگی می‌تواند تردیدهای فراوانی را برای صنعت خودرو ایجاد کند و به آنها صدمه بزند. دولت ایالتی کالیفرنیا پیش‌تر اعلام کرده است که آمادگی دارد تا برای دفاع از حقوق خود برای اعمال استاندارد‌های ویژه در مورد آلایندگی خودرو‌ها موضوع را به دادگاه ارجاع دهد. ازسوی دیگر تهدید ترامپ به اعمال تعرفه‌های تجاری علیه مکزیک در صورت تداوم ورود مهاجران به خاک آمریکا نیز به فضای بی‌ثباتی برای خودروسازان در آمریکا دامن زده است چراکه بسیاری از این شرکت‌ها کارخانه‌های مونتاژ خود را در مکزیک دارند که نیازهای بازار آمریکا را تامین می‌کنند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head