نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
کد خبر: ۱۰۵۶۹۶
2019 June 10 - ۱۷:۳۱ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
حریم خصوصی دیگر راننده‌ها نیز شکسته می‌شود؟
پدال نیوز: حالا به نظر می رسد که توپ در زمینه تاکسی اینترنتی اسنپ افتاده است و این شرکت موظف است طبق قانون و نیز طبق قانون داخلی با مسافر برخورد نماید و به اطلاع عموم مردم برساند که چگونه نسبت به حفظ اطلاعات کاربرانش پایبند است
به گزارش پدال نیوز؛ چند روز پیش بود که یک کاربر در اقدامی خلاف قانون عکس و مشخصات یک راننده اسنپ را در توییتر خود منتشر کرده و ادعا کرده بود که این راننده در وسط اتوبان را پیاده کرده است.

سعید عابد راننده اسنپ مشخصات او توسط یکی از کاربران منتشر شده بود به این مسئله اعتراض کرده و کاربران زیادی نیز با اعتراض به این مسئله از اسنپ خواستند تا از این راننده دلجویی کند.

با این حال کاربر مورد نظر پس از چند ساعت نام خود را عوض کرده و خود را نیز پاک کرد که همین مسئله نشان می دهد که احتمالاً او نه تنها در ادعای خود صادق نیست بلکه فهمیده است که قانون شکنی می تواند تبعات زیادی برای او داشته باشد.

صبح امروز سعید عابد با حضور در تلویزیون ماجرا را به صورت مفصل توضیح داده و خاطرنشان کرد که محترمانه و تنها حدود ۱۰۰ متر پس از مبدا و ۹ در اتوبان از مسافر خواسته است که حجاب خود را رعایت کنند چرا که علاوه بر مسئله شرعی رعایت حجاب ممکن است اوجریمه شود.

حالا به نظر می رسد که توپ در زمینه تاکسی اینترنتی اسنپ افتاده است و این شرکت موظف است طبق قانون و نیز طبق قانون داخلی با مسافر برخورد نماید و به اطلاع عموم مردم برساند که چگونه نسبت به حفظ اطلاعات کاربرانش پایبند است.

فردا نیوز

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head