نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
کد خبر: ۱۰۵۶۸۵
2019 June 10 - ۱۶:۵۰ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی:
پدال نیوز: رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: ۶۰ درصد جانباختگان حوادث رانندگی در معابر شهری خراسان رضوی عابران پیاده هستند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، سرهنگ محمدباقر سلیمی ظهر دوشنبه در جلسه مشترک شورای هماهنگی ترافیک و کمیسیون ایمنی حمل و نقل خراسان رضوی اظهار کرد: حدود 60 درصد جانباختگان استان در معابر شهری را عابرین پیاده و30 درصد را موتور سیکلت سواران تشکیل می‌دهند.
 
وی افزود: مشهد به دلیل عدم وجود زیرساخت‌ها و کنارگذرهای لازم و تداخل و ترکیب ترافیک سنگین و سبک زمینه بروز تصادف را دارد و در این میان وسایل نقلیه تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در معابر یکی از چالش‌های مشهد است.
 
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی تصریح کرد: سال گذشته 68 نقطه حادثه خیز معابر درون شهری برای رفع مشکل شناسایی شد.
 
فرمانده پلیس راه استان خراسان رضوی نیز در ادامه این نشست بیان کرد: سال گذشته حدود 15 میلیون وسیله نقلیه وارد این استان شدند و همچنین در نورز امسال 1 میلیون و 146 هزار دستگاه وارد مشهد شدند که نسبت به سال قبل حدود 10 درصد افزایش داشته است.
 
سرهنگ هادی امیدواری خاطرنشان کرد: بیشترین آسیب‌ها در حوزه واژگونی خودرو در غرب استان و مربوط به مسیر سبزوار بوده و لازم است اقدامات بیشتری برای افزایش ایمنی در این مسیر به انجام رسد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head