نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
کد خبر: ۱۰۵۵۵۱
2019 June 08 - ۱۵:۳۹ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
طی تعطیلات اخیر صورت گرفت؛
پدال نیوز- رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: طی مدت چهار روز تعطیلات اخیر بالغ بر یک میلیون و ۱۹۳ هزار و ۹۹۳ مورد تردد خودرو در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان کردستان صورت گرفته است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، ‌دانش زندی   از روز 14 خرداد الی 17 خرداد 199 هزار و 123 وسیله نقلیه به استان وارد شده و 198 هزار و 72 خودرو نیز از استان خارج شدند.
 
وی با اشاره به وجود 56 محور در استان کردستان، افزود: 17 خرداد پرترددترین روز جاده‌های استان بوده و بالغ بر 382 هزار و 633 مورد تردد در این روز به ثبت رسیده است.
 
رئیس مرکز مدیریت راه‌های کردستان عنوان کرد: محورهای سه راهی موچش - سنندج، همدان - قروه و سنندج - سه راهی موچش به ترتیب بیشترین آمار تردد را داشته‌اند.
 
وی اعلام کرد: در مجموع طی مدت چهار روز تعطیلات اخیر، بالغ بر یک میلیون و 193 هزار و 993 مورد تردد خودرو در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان کردستان صورت گرفته است.
 
زندی در پایان خاطرنشان کرد: طی این مدت در کل محورهای استان، گشت‌های راهداری به صورت فعال با 43 دستگاه ماشین آلات و 73 نفر نیرو مشغول گشت‌زنی، پاکسازی سطح جاده از مواد ریخته شده، شستشو، بازسازی و تعمیرات تابلو و گاردریل بودند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head